ТРЦ Blockbuster Mall

ТРЦ Blockbuster Mall
Залишити заявку

Найбільший ТРЦ в Україні Blockbuster Mall відкриється навесні 2019 року. Це друга «ланка» в ланцюзі мега-молів Києва. Першим за рахунком був ТРЦ Lavina Mall, відкриття якого відбулося у 2016 році.

Blockbuster Mall – торгово-розважальний центр формату retail resort. Цей формат передбачає, що відвідувачі ТРЦ можуть знайти у ньому все для покупок і розваг.

Поруч із ТРЦ розташований розважальний центр «Блокбастер», у якому знаходяться кінозали з технологіями IMAX, 4DX, CINETECH і RE’LUX – наразі єдині в столиці.

Blockbuster mall – найбільший об’єкт нерухомості в історії країни. Загальна площа обох черг – 450 тисяч кв.м.

У мега-молу – надзвичайно вигідна локація. З півдня – центр міста з високим рівнем доходу населення і туристичним трафіком, з півночі – Оболонь, райони з більш ніж 400 тис. населення, із заходу – один з головних торговельно-транспортних вузлів міста Петрівка (Почайна), і зі сходу – транзит на Троєщину, найбільш густонаселений район столиці – понад 500 тис. населення.

Blockbuster mall знаходиться на перетині величезних пасажиропотоків. Потік по проспекту Степана Бандери складає 200 тисяч осіб на добу, по вулиці Набережно-Хрещатицькій – 150 тисяч чоловік.

Девелопер інвестує у розвиток інфраструктури навколо ТРЦ, завдяки чому з появою нового об’єкта транспортна ситуація в районі покращиться. Будуються дорога, розв’язки і пішохідний міст над дорогою для пасажирів громадського транспорту. Доїхати до Blockbuster mall буде зручно як особистим транспортом, так і громадським. На паркінгах біля ТРЦ і існуючого розважального центру – 7000 паркомісць.

ТРЦ Blockbuster mall знаходиться усього в п’яти кілометрах від Хрещатика. Така локація робить його прицентральним торговим об’єктом, який привабливий для відвідувачів в будні дні. У вихідні дні він стане для більшості гостей destination point – місцем для шопінгу та відпочинку, куди приїжджають із сім’єю або друзями на цілий день.

Якірний орендар Blockbuster mall – флагманський гіпермаркет «Сільпо» площею 9000 кв.м. Це буде найбільший, головний магазин «Сільпо» в Києві, у новому форматі і орієнтований на середній клас.

У новому торгово-розважальному центрі – кращий у місті tenant mix. У Blockbuster mall будуть всі представлені в Україні модні групи у повному обсязі. Найбільш затребувані бренди відкриються у нових актуальних форматах і на великих площах. ТРЦ зонований на категорії: premium, middle, fast fashion, affordable fashion, українські бренди, дитяча мода, спорттовари, digital і багато іншого.

Крім шопінгу ТРЦ привабливий для відвідувачів величезною зоною розваг. На рекордно великому фудкорті розмістяться понад 40 ресторанів.

NAI Ukraine виступає брокером у ТРЦ Blockbuster mall. Для питань, пов’язаних з орендою торгових площ, зв’яжіться із нами за телефоном: +380443377677

 

Інші проекти SportCity БЦ IQ