Завтра голова відділу оренди Lavina Mall, Ocean Mall та Blockbuster Mall Людмила Віліщук виступить на Tenant mix Conference 2017

Завтра голова відділу оренди Lavina Mall, Ocean Mall та Blockbuster Mall Людмила Віліщук виступить на Tenant mix Conference 2017

18.10.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

19 жовтня о 14.00 голова відділу оренди Lavina Mall, Ocean Mall та Blockbuster Mall виступить на Tenant mix Conference 2017.

На прикладі найбільшого торгово-розважального центру країни Lavina Mall, а також Ocean Mall і Blockbuster Mall, будівництво яких завершиться у другій половині 2018 року, Людмила Віліщук, голова відділу оренди цих об’єктів, розповість про особливості tenant mix ТРЦ суперрегіонального формату, а також про те, яким повинен бути пул якорів сучасного молла.

Людмила розгляне наступні тези:

✅ “Виправдана гігантоманія”: як зібрати під одним дахом “усе на світі” та виграти у конкурентів.

✅ Як ТРЦ стати “Модним і Прибутковим”: fashion-галерея як виклик для орендодавця.

✅ Унікальний оператор: як залучити в свій ТРЦ і зробити успішним новий для ринку бренд.

✅ Як виграти у битві за перший магазин нового бренду? Принципи формування унікального tenant-mix.

✅ Змусимо покупця побігати: зонування у ТРЦ. Синергія фешн-операторів.

✅ Розваги – драйвер розвитку ТРЦ як “destination-point”.

✅ Еволюція концепції громадського харчування у ТРЦ.

Нагадаємо, що компанія NAI Ukraine є ексклюзивним брокером торгово-розважальних центрів Lavina Mall, Ocean Mall та Blockbuster Mall та надає послуги консалтингу, лізингу та управління нерухомістю усіх трьох ТРЦ.

Tenant mix Conference 2017

Tenant mix Conference 2017 об’єднає представників девелоперських компаній, консультантів у галузі торгової нерухомості, брокерів, які керують ТРЦ і ритейлерів, щоб обговорити підвищення ефективності пулу орендарів торгового центру в сучасних реаліях.

Під час конференції експерти та аналітики ринку роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості розкажуть про тенденції, які сьогодні впливають на формування пулу орендарів ТРЦ в Україні та світі. Представники торговельних центрів, що відкриються у наступні роки, розкажуть про те, якою має бути структура tenant mix у ТРЦ нового покоління, а представники діючих ТРЦ поділяться досвідом поновлення пулу орендарів.

Читайте також:

*При частковому або повному використанні новини пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку з новиною обов’язкове.