Засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко увійшов у п’ятірку номінантів премії «Персона року у девелопменті»

Засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко увійшов у п’ятірку номінантів премії «Персона року у девелопменті»

08.09.17
Розмір шрифту A- A+

У межах заходу Retail & Development Business Awards 2017 Асоціації Рітейлерів України проводиться премія Retail & Development Business Awards 2017, де будуть визначені найуспішніші топ-менеджери і власники у сферах рітейлу та девелопменту торговельної нерухомості.

Для визначення переможців премії в номінаціях «Персона року в рітейлі» і «Персона року в девелопменті», Експертна рада Retail & Development Business Awards 2017 визначила шорт-ліст кращих з кращих.

Так, у п’ятірку кращих ринку коммерційної нерухомості претендентів на премію «Персона року в девелопменті» разом із засновником та CEO NAI Ukraine Віталієм Бойко увійшли також: Вагіф Алієв (власник ТРЦ Lavina Mall, Мандарин Плаза, Blockbuster Mall та інших), Михайло Меркулов (Arricano), Максим Гаврюшин (Budhouse Group) та Ганна Корягіна (Іммошан Україна).

“Дякую ринку за високу оцінку моєї діяльності, та я вважаю, що справжньою персоною на ринку торговельної нерухомості України є Вагіф Алієв. Ця людина – революціонер, об’єкти якого виводят вітчизняний ринок комераційної нерухомості на світовий рівень”, – прокоментував Віталій Бойко.

Віталій Бойко має 17 років досвіду роботи на ринку нерухомості, більш ніж 700 консалтингових проектів і більше 100 введених в експлуатацію об’єктів. Зокрема, є автором вихідних концепцій таких знакових об’єктів ринку комерційної нерухомості України та Європи, як Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall, Ocean Plaza та Respublika Mall.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine є частиною NAI Global (входить до ТОП-4 консультантів з нерухомості у світі). За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – понад 700 консалтингових проектів, понад 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Засновник NAI Ukraine Віталій Бойко є автором концепцій Ocean Plaza, Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall та інших. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує 45 млрд. доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.