Засновник NAI Ukraine  Віталій Бойко стане спікером міжнародного форуму «Horasis China Meeting»

Засновник NAI Ukraine  Віталій Бойко стане спікером міжнародного форуму «Horasis China Meeting»

10.05.18
Розмір шрифту A- A+

15 жовтня 2018 року засновник та CEO компанії NAI Ukraine Віталій Бойко виступить на міжнародному форумі бізнес-лідерів «Horasis China Meeting» в Києві. Віталій Бойко виступить у секції «Інвестиції в Україну» та розповість про розвиток української нерухомості, земельний ринок в Україні, а також про успішну співпрацю України з міжнародними інвесторами.

Компанія-організатор «Horasis» проведе свою щорічну бізнес-зустріч під назвою «Horasis China Meeting» 14-15 жовтня 2018 року в Києві. Співорганізатором виступлять Регіональна Рада Києвата Федерація індустріальної економіки в Китаї. Понад 400 учасників зі сфер бізнесу та політики візьмуть участь у дводенній програмі «Horasis».

«Horasis China Meeting» існує як незалежна платформа для засновників передових компаній світу, метою якої є сприяння співпраці таких компаній з Китаєм. Цьогорічна зустріч пройде в столиці України – Києві. Форум відвідають високопосадові політики України та Китаю, а також інші відомі та впливові персоналії цих країн.

«Horasis China Meeting» – найважливіша щорічна зустріч лідерів бізнесу Китаю та їхніх колег з усього світу.  Місце проведення зустрічі змінюється щороку: у 2005 та 2006 рр. вона відбулась у Женеві (Швейцарія), 2007 рік відзначився тим, що її організували у Франкфурті (Німеччина), 2008 р. – Барселона (Іспанія), 2009 – Лісабон (Португалія), 2010 р. – Люксембург, 2011р. – Валенсія (Іспанія), 2012 – Рига (Латвія), 2013 р. –  Хейг, (Нідерланди), 2014 – Лейк Комо (Італія), 2015- Касіас (Португалія), 2016 – Інтерлейкен (Швейцарія), та 2017 – Шефілд (Великобританія) Sheffield/United Kingdom (2017). Метою цих зустрічей є демонстрація систематичної картини дій, що мають вплив на економічний успіх Китаю, а також на те, як сфера бізнесу в Китаї взаємодіє з бізнесом інших держав на світовому рівні.

Читайте також: