За рік діяльності NAI Ukraine стала лідером за обсягом торгових площ, що компанія здає у Києві

За рік діяльності NAI Ukraine стала лідером за обсягом торгових площ, що компанія здає у Києві

24.07.17
Розмір шрифту A- A+

За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла безумовні лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в столиці, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine.

Крім того, найближчим часом до лізингового портфелю NAI Ukraine додадуться нові торгові об’єкти, що збільшать частку компанії на столичному ринку ще на 23% — до 88%.

«Клієнти NAI Ukraine, отримуючи послуги найвищої міжнародної якості, також відкрили для себе глобальні можливості всієї мережі NAI Global — одного з чотирьох найбільших у світі консалтингових майданчиків з оборотом більш ніж $ 150 мільярдів та провідними позиціями у США, Німеччині, Австралії. У разі потреби, ми можемо залучити світових професіоналів з будь-якого з 400 офісів NAI Global у 55 країнах світу», — зазначив засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Сьогодні клієнтами NAI Ukraine вже стали найбільші гравці ринку торгової нерухомості України — Іммошан Україна, Mandarin Plaza, UDP та інші.

«Загалом за 6 місяців, завдяки NAI Ukraine, було підписано 54 лізингові угоди та здано в оренду 26 000 м.кв. торгових площ найбільшого торгово-розважального центру «Lavina» », — наголосив Віталій Бойко результати роботи компанії на прикладі одного з успішних проектів. Зокрема, за участю CEO NAI Ukraine Віталія Бойка загалом було здано 86 000 м.кв. площ у Lavina Mall. Серед орендарів ТРЦ — найкращі міжнародні бренди: Lacoste, Superstep, Levi’s, Terranova, Calliope, McDonald’s, Sinsay, Mohito, Cropp Town, Reserved, House, SuperDry, New Yorker та інші.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.