За рік Lavina Mall став головним fashion destination міста Києва та України

За рік Lavina Mall став головним fashion destination міста Києва та України

05.12.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

1 грудня 2017 року найбільшому торгово-розважальному центру України Lavina Mall виповнився рік. Ексклюзивним брокером та управляючою компанією ТРЦ є NAI Ukraine.

Lavina Mall є суперрегіональним торгово-розважальним центром, наймасштабнішим українським мегамолом площею 170 тис.  м. кв. Lavina Mall – це найбільша та найдовша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (23 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.

Lavina Mall – перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях Києва. До мережі входять унікальні для українського ринку ТРЦ,  серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн. м. кв.  Ексклюзивним брокером  усіх мегамолів мережі є NAI Ukraine. Як повідомляв засновник Mandarin Plaza Вагіф Алієв, автором концепцій усіх їхніх об’єктів є засновник NAI Ukraine Віталій Бойко.

Так, за цей рік, попри складну економічну ситуацію в країні, Lavina Mall показав надуспішні результати.  Зокрема, слід відзначити наступні показники першого року діяльності Lavina Mall:

 • Lavina Mall відвідало понад 15 мільйонів людей.
 • Товарообіг орендарів збільшується у геометричній прогресії у середньому на 20-40% на місяць.
 • У Lavina Mall найбільша пропозиція в Україні товарів fashion групи. За рік відкрилося більше 250 fashion магазинів. Зокрема, відбулось відкриття магазинів групи Inditex, серед яких – один з найбільших магазинів Zara у Східній Європі.
 • Відкрилися унікальні магазини, яких досі не було в України: SuperDry, Fynch Hatton, Ferlioni, Lisca, Gratude.
 • Найбільша торгова пропозиція товарів електроніки та побутової техніки.
 • Найбільша торгова пропозиція дитячих товарів.
 • 90 000 тис.м кв. магазинів вже відкрили свої двері.
 • Підписано договорів оренди на 92% торгових площ Lavina Mall.
 • Відвідуваність у будні дні перевищила 30 тис.
 • Відвідуваність у вихідні – понад 60 тис.
 • Lavina Mall вже має три нагороди, серед яких дві міжнародні: «Проект року» у Східній Європі (комерційна нерухомість) EEA Forum & Project Awards 2016, «Retail Development Ukraine» European Property Awards 2017-2018, лауреат премії CP AWARDS 2017 у номінації «Великий торговельний центр».

«Щотижня Lavina Mall фіксує рекорди відвідуваності, товарообіг орендарів росте, постійно відкриваються нові магазини, проводяться унікальні івенти та маркетингові дії, завдяки яким ТРЦ займає лідерські позиції, – коментує Віталій Бойко. – У 2018 році у Lavina Mall з’явиться велика кількість нових довгоочікуваних брендів. Це, безперечно, закріпить позиції Lavina Mall, як головного fashion destination в країні».

Як зазначив голова правління Mandarin Plaza Олександр Черницький, Lavina Mall вдалося досягти таких вражаючих результатів завдяки концепції шопінгтеймент, яка є унікальною не лише для України, але й для Європи в цілому.  «Головною складовою шопінгтеймент концепції Lavina Mall є найбільший у Європі критий сімейний розважальний парк GALAXY, який щодня приймає десятки тисяч людей не лише зі столиці, але й з інших областей України та велику кількість іноземних туристів», – підкреслив Олександр Черницький. – «GALAXY з найдовшими у приміщенні американськими гірками у Європі став однією з головних туристичних принад України».

Читайте також: