За емоціями – у Blockbuster Mall. Яким буде розважальний парк в новому мега-моллі?

За емоціями – у Blockbuster Mall. Яким буде розважальний парк в новому мега-моллі?

13.02.19
Пов'язаний проект ТРЦ Blockbuster Mall Розмір шрифту A- A+

Один з якорів ТРЦ Blockbuster Mall – величезний критий розважальний парк. Шанувальники розваг отримають справжній подарунок із відкриттям парку в мега-моллі, адже в сукупності з чинним РЦ «Блокбастер» на півночі міста утворюється нова, по-справжньому масштабна розважальна мекка.

 

Генеральний директор розважального парку Galaxy в Lavina Mall Альона Гуменюк займається створенням нового парку в Blockbuster Mall. Альона розповіла нам про те, які розваги здивують відвідувачів мега-молу вже найближчим часом.

Перлинами розважального парку будуть останні новинки від світових лідерів-виробників атракціонів. В основному це синергія відомих класичних екстремальних атракціонів із віртуальною та доповненою реальністю – завдяки їм ми подаруємо нашим відвідувачам абсолютно нові емоції та враження.

Використання технологій із віртуальною і доповненою реальністю відкрило нові можливості для розважальної галузі. Завдяки їм кожне відвідування атракціону пов’язано із новими відчуттями. Такий захоплюючий досвід привертає у розважальні зони не тільки дітей, а й підлітків і дорослих. У парку розваг у Blockbuster Mall буде представлений широкий діапазон розваг саме для цього вікового сегменту аудиторії.

Разом з тим, розважальна зона буде виконана у яскравих тонах, що дасть можливість гостям зануритися у казкову, чарівну атмосферу дитинства. Всі дитячі майданчики, батути, лабіринти, редемпшн та ігрові апарати об’єднають в одну окрему велику зону.

У парку буде представлено обладнання, яке вироблене в Європі і США. Як і при реалізації проекту Galaxy у Lavina Mall, ми дуже вибагливі до підрядників: працюємо лише із перевіреними постачальниками, флагманами ринку, які гарантують якість і безпеку в експлуатації, розповіла Альона Гуменюк.

Чи здивує новий парк фанатів популярного парку Galaxy? Безсумнівно, це питання цікавить тих, хто їде в ТРЦ Lavina Mall спеціально за розвагами, або не втрачає можливості відвідати улюблені атракціони під час шопінгу. Альона Гуменюк запевнила, що Blockbuster Mall подарує абсолютно новий досвід розваг.

Цей парк не варто порівнювати з Галактикою в Лавині, адже ми розробляли концепт таким чином, щоб вони відрізнялися. Наприклад, у Блокбастері також з’явиться американська гірка, але зовсім інша. У ній кожна посадкова кабіна буде обертатися навколо своєї осі, рухаючись по крутих схилах треку, каже Альона.

Американская горка Блокбастер Молл

На сьогоднішній день парк у Blockbuster Mall буде для нашої країни унікальний за набором обладнання, адже у ньому представлені новинки ринку. Ми розраховуємо не тільки на відвідувачів довколишніх районів Києва, а й на гостей з усієї столиці, інших міст і навіть країн. Робота Galaxy показала, що парк з унікальними, сучасними і якісними розвагами може сформувати потік відвідувачів із дуже широкою географією.

 

Довідка. Сімейний розважальний парк «Галактика» – один з найбільших в Європі, унікальний критий тематичний парк загальною площею 23 тис. кв.м., у якому представлені новітні атракціони від світових компаній-лідерів ринку розваг. Парк почав роботу в грудні 2016 року в ТРЦ Lavina Mall і за короткий період не тільки отримав статус найбільшого парку розваг України (зафіксовано 1 грудня 2017 Національним реєстром рекордів України), а й став одним з найулюбленіших місць для відпочинку киян, туристів і гостей столиці. На сьогоднішній день Галактика приймає до 200 тисяч відвідувачів на місяць.

 

ТРЦ Blockbuster Mall відкриється весною 2019 року в унікальній локації на перетині великих пасажиропотоків. Це торгово-розважальний центр формату retail resort, концепція якого передбачає, що відвідувачі можуть знайти у ньому все для покупок і розваг. Поруч із ТРЦ розташований розважальний центр «Блокбастер», у якому знаходяться кінозали з технологіями IMAX, 4DX, CINETECH і RE’LUX – єдині на момент в столиці. Blockbuster mall – найбільший об’єкт нерухомості в історії країни.