За 6 місяців компанія NAI Ukraine здала в оренду 26 000 м2 торгових площ у найбільшому ТРЦ України «Lavina»

За 6 місяців компанія NAI Ukraine здала в оренду 26 000 м2 торгових площ у найбільшому ТРЦ України «Lavina»

25.07.17
Розмір шрифту A- A+

З 2017 року NAI Ukraine є ексклюзивним брокером найбільшого ТРЦ країни Lavina Mall. Лише за 6 місяців, завдяки NAI Ukraine, було підписано 54 лізингові угоди і здано в оренду 26 000 м.кв. торгових площ. До того ж за участю CEO NAI Ukraine Віталія Бойка загалом було здано 86 000 м.кв. площ у Lavina Mall. Серед орендарів ТРЦ — найкращі міжнародні бренди: Lacoste, Superstep, Levi’s, Terranova, Calliope, McDonald’s, Sinsay, Mohito, Cropp Town, Reserved, House, SuperDry, New Yorker, Inditex та інші.

Нагадаємо, що за підсумками першого року діяльності NAI Ukraine зайняла безумовні лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торговельної нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, що зараз здаються в оренду в столиці, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine.

Крім того, найближчим часом до лізинговому портфелю NAI Ukraine додасться ще нові торгові об’єкти, що збільшать частку компанії на столичному ринку ще на 23%, — до 88%.

Сьогодні клієнтам NAI Ukraine вже стали найбільші гравці ринку торгової нерухомості України — Іммошан Україна, Mandarin Plaza, UDP та інші.

Нагадаємо, що тенденція зростання товарообігу у найбільшому торгово-розважальному центрі України «Lavina» триває: за результатами червня цей показник виріс на 22% у порівнянні з травнем 2017 року.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.