Якірний орендар ТРЦ Oasis – супермаркет Varus

Якірний орендар ТРЦ Oasis – супермаркет Varus

13.12.18
Пов'язаний проект ТРЦ Oasis Розмір шрифту A- A+

У ТРЦ Oasis, який відкрився в Оболонському районі Києва над станцією метро Героїв Дніпра, будуть представлені усі групи товарів та послуг, необхідних споживачу. Якірний орендар ТРЦ – супермаркет Varus, який стане місцем щоденних покупок для десятків тисяч покупців. Varus розташується на другому поверсі ТРЦ Oasis. Він приверне до локацій на другому рівні додатковий трафік із покупців, що здійснюють щоденні продуктові покупки в супермаркеті.

Oasis належить до категорії транспортно-орієнтованих об’єктів, с гарантованою високою відвідуваністю за рахунок великого пасажиропотоку. За даними NAI Ukraine, у районі метро потік становить 100 тисяч осіб щодня. Пасажири метро «Героїв Дніпра» проходять по галереях торгового об’єкта, прямуючи до входів і виходів станції. «Героїв Дніпра» – кінцева станція, і вона є пересадочним вузлом для пасажирів приміського транспорту.

Varus відкриється в новому форматі на площі 1538 кв.м. Привабливий дизайн і зручні планування разом із широким асортиментом, роблять супермаркет комфортабельним місцем для покупців.

Для докладної консультації з приводу останніх вакантних площ зв’язуйтеся з Ольгою Коріоновою, керівником напряму оренди торговельної нерухомості korionova@naiukraine.com, +38 (044) 3377 677

ТРЦ Oasis – супермаркет Varus

ТРЦ Oasis – супермаркет Varus

ТРЦ Oasis – супермаркет Varus

ТРЦ Oasis – супермаркет Varus