Вже завтра у Lavina Mall відкриється магазин групи Inditex – Stradivarius

Вже завтра у Lavina Mall відкриється магазин групи Inditex – Stradivarius

14.09.17
Розмір шрифту A- A+

У пятницю 15 вересня 2017 року у головному fashion-destination Києва Lavina Mall запрацює монобрендовий магазин Stradivarius. Таким чином, на вибір покупців у Lavina Mall будуть представлені шість основних брендів міжнародної іспанської групи Inditex: Zara (один з найбільших у Східній Європі магазин), Oysho, Massimo Dutti, Bershka, Pull and Bear та Stradivarius.

Бренд Stradivarius втілює молодіжний і жіночний підхід до моди. Він пропонує своїм молодим покупцям останні актуальні тренди і наймодніші тканини. Елегантні просторі магазини бренду наповнені різноманітними асортиментами модних рішень для сучасних молодих жінок.

Stradivarius відображає погляд на молодіжну моду. В оригінальній і динамічній філософії, він приносить клієнтам останні тенденції у сфері дизайну одягу, тканин і аксесуарів.

Різноманітні нашивки, вишивки, бісер і стрази, укупі з сексуальними силуетами в іспанському стилі надають речам від Stradivarius неповторний вигляд.
Stradivarius — один із модних брендів групи Inditex для молодих людей, які захоплюються модою та творчістю. Сьогодні він нараховує більш ніж 900 магазинів в 60 країнах світу.

Читайте також: