Всі. Свої відкриють два нових магазини у Lavina Mall та Blockbuster Mall

Всі. Свої відкриють два нових магазини у Lavina Mall та Blockbuster Mall

08.07.19
Розмір шрифту A- A+

Чудова новина для тих, хто обирає стильні та якісні речі українських брендів. Відразу два нові магазини відомого вітчизняного проекту «Всі. Свої» відкриються восени. Нові шопінг-простори з’являться у Lavina Mall та Blockbuster Mall.

Вперше проект «Всі. Свої» буде представлений у торгово-розважальних центрах, і для розміщення магазинів обрано найбільші київські мега-молли.

Восени відкриється магазин у Lavina Mall. Він займатиме площу 1064 м² на двох поверхах торгово-розважального центру.

Всі. Свої у Blockbuster Mall почне працювати разом із відкриттям ТРЦ. Цей магазин теж буде двоповерховим, проте вдвічі більшим, ніж у Lavina Mall. Загальна площа магазину у Blockbuster Mall – 2176 м².

«Попит на речі українського виробника продовжує рости, разом з тим з’являються нові достойні гравці на ринку. Саме тому ми вирішили масштабуватися та продовжувати створювати ритейл українських брендів поза Хрещатиком. Це новий рівень і для проекту, і для його резидентів. Робота новостворених магазинів розвиватиме ринок українського мас-маркету в цілому.

У Всі. Свої | Lavina Mall та Всі. Свої | Blockbuster Mall ми продовжимо з великою любов’ю та натхненням втілювати концепцію якісного українського мас-маркету, зібравши там бренди-топселери, які вже завоювали довіру покупців», — розповіла засновниця проекту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.

Всі. Свої — найбільша платформа українських брендів. Проект був заснований Ганною Луковкіною в 2015 році й стартував з маркету одягу, взуття та аксесуарів. Зараз проект налічує шість тематичних напрямків маркетів: одяг та взуття, дім та декор, кераміка, гастрономія, дитячі товари, прикраси та подарунки.

У 2016 році команда проекту також відкрила найбільший у світі магазин українських брендів одягу і взуття на Хрещатику, 27, де представлено понад 250 виробників. У 2018 році роботу розпочав другий магазин на Хрещатику, 34, в якому зібрано 150 брендів домашнього декору та інтер’єру: кераміка, текстиль, меблі, освітлення, подарунки і сувеніри.

Інформація надана прес-службою Всі. Свої

 

Угода здійснена брокером NAI Ukraine Мариною Супруненко.

З питань оренди площ у Blockbuster Mall телефонуйте: +38044 33 77 677