Віталій Бойко виступить модератором дискусійної панелі «Урбанізація і розвиток міст» на EE Real Estate Forum 2017

Віталій Бойко виступить модератором дискусійної панелі «Урбанізація і розвиток міст» на EE Real Estate Forum 2017

22.11.17
Розмір шрифту A- A+

23 листопада 2017 року з 12:00 по 13:00 засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко промодерує дискусійну панель «Урбанізація і розвиток міст», що проходить у межах Третього Форуму в області нерухомості країн Східної Європи.

Учасники  дискусійної панелі  обговорять наступні питання:

  • Енергоефективність у тренді
  • Міста майбутнього і основні двигуни зростання
  • Соціальна сторона девелопменту та можливі дивіденди для бізнесу

Нагадаємо, що компанія NAI Ukraine стала номінантом міжнародної премії EE Real Estate Forum & Project Awards 2017, увійшовши одразу у два short-lists: «Брокерська компанія року» і «Консалтингова компанія року» у категорії «Компанії». Про це повідомили організатори премії URE Club і EuropaProperty.com.

Крім цього, у категорії «Проекти» EE Real Estate Forum & Project Awards 2017 у short-list «Концепт-проект року (Торговий комплекс)» увійшли три проекти: Blockbuster Mall, Ocean Mall, Rive Gauche, які веде компанія NAI Ukraine.

Під час EE Real Estate Forum 2017 ринки нерухомості Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Молдови та України представлять перші особи понад 200 професійних компаній галузі. У рамках чотирьох дискусійних панелей експерти обговорять питання інвестиційних можливостей регіону, юридичні аспекти і зв’язку з державними органами при роботі з інвестором, тенденції в кожному із сегментів ринку нерухомості, а також проблеми урбанізації і розвитку міст.