Lavina Mall закріпив лідерські позиції у сегменті fashion-ритейлу

Lavina Mall закріпив лідерські позиції у сегменті fashion-ритейлу

16.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

15 серпня у наймасштабнішому ТРЦ України «Lavina» відбулося урочисте відкриття однієї з найбільших ZARA у Східній Європі та низки інших магазинів іспанської групи Inditex в унікальних оновлених форматах — Oysho, Bershka, Pull & Bear та Massimo Dutti, загальною площею 10 000 м². Під час події відвідувачів розважали відомі українські співаки та очікувало безліч акцій від магазинів Lavina Mall.

«Від сьогодні із впевненістю можемо стверджувати, що Lavina Mall став лідером не лише у сфері entertainment з найбільшим критим розважальним парком Galaxy у Європі, за групами дитячих товарів, електроніки та інших, але й закріпив свої лідерські позиції у сегменті fashion-ритейлу після відкриття якірних магазинів групи Inditex, серед яких один з найбільших у Східній Європі магазинів Zara. Та це лише початок, адже на нас чекає ще відкриття довгоочікуваних всесвітньо відомих брендів у Lavina Mall, переговори з якими вела команда NAI Ukraine», — зазначив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

За результатами серпня кількість магазинів та підписаних договорів Lavina Mall перевищила 89%. Після відкриття цілої низки брендів іспанської групи Inditex (ZARA, Oysho, Bershka, Pull & Bear та Massimo Dutti), магазинів Terranova, Tommy Hilfiger та Superstep, загальною площею понад 10 000 м кв., заповнюваність Lavina Mall склала 75 %.

Торгово-розважальний центр Lavina Mall став головним fashion-destination міста Києва. У червні 2017 року товарообіг у найбільшому ТРЦ України у порівнянні з травнем виріс на 22%, а у липні на 14% у порівнянні з червнем.

Позитивний тренд зростання товарообігу у Lavina Mall забезпечує унікальний tenant mix (пул орендарів), ефективні спільні дії орендарів і керуючої компанії по маркетинговим активностям.

Нагадаємо, що кількість магазинів та підписаних договорів Lavina Mall перевищила 89%.  Загалом, у ТРЦ відкрито близько 300 магазинів, серед яких Benetton, Brocard, Lacoste, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, V.I.P.A., Orsay, Pimkie, Lerros, Intertop, Saucony. Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші. Щотижня відкриваються від 3 до 7 нових магазинів, і до серпня (включно) планується відкриття усіх великих якірних орендарів.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.