Учасники міжнародного форуму EEA Real Estate Forum 2017 обрали Віталія Бойко «Персоною року на ринку нерухомості»

Учасники міжнародного форуму EEA Real Estate Forum 2017 обрали Віталія Бойко «Персоною року на ринку нерухомості»

27.11.17
Розмір шрифту A- A+

Засновник NAI Ukraine та Urban Experts Віталій Бойко за результатами голосування став «Персоною року на ринку нерухомості» за версію міжнародної премії EEA Real Estate Forum & Project Awards 2017, організованою Europaproperty.com та URE Club.

Вибір учасників EEA Real Estate Forum  зрозумілий, адже Віталій Бойко вже понад 17 років працює на ринку нерухомості. Під його керівництвом реалізовано більш ніж 700 консалтингових проектів і понад 100 об’єктів введено в експлуатацію.  Віталій Бойко є автором  концепцій Ocean Plaza, Respublika Mall, Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, Smart Plaza Polytech, Smart Plaza Goloseevo, ТЦ Aprel та інших.

Компанія NAI Ukraine, яку заснував Віталій Бойко, за рік зайняла безумовні лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,793 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в столиці, більше 1,3 млн. м2 або 88% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Зокрема, компанія NAI Ukraine стала номінантом міжнародної премії EE Real Estate Forum & Project Awards 2017, увійшовши одразу у два short-lists: «Брокерська компанія року» і «Консалтингова компанія року» у категорії «Компанії».

Водночас Urban Experts увійшла в short list 3 найкращих архітектурних компаній країни за версією Commercial Property Awards. Cьогодні у Urban Experts у розробці знаходиться більше 800 000 м. кв. нерухомості різних видів: торговельних, житлових, розважальних, готельних, офісних і багатофункціональних об’єктів. Urban Experts працює з лідерами українського ринку нерухомості, серед яких – Immochan Ukraine, UDP, KAN Development, Mandarin Plaza, Київміськбуд, Банк Аркада, Argo Real Estate Fund і багато інших.

«З Бойко Віталієм компанія «Іммошан Україна» працює вже майже півроку в двох напрямках – внутрішній дизайн ТРЦ Rive Gauche та послуги брокера для цього ж проекту. Віталій завжди проявляє найвищий рівень професіоналізму, а також привносить інноваційні рішення, знає тенденції ринку комерційної нерухомості і не тільки на міжнародному рівні і завжди може надати консалтингові послуги в т.ч. і нашим французьким колегам.

Компанія «Іммошан Україна» вітає Віталія Бойка з блискучою перемогою в номінації «personality of the year», складно уявити більш гідного кандидата», – прокоментувала Ганна Корягіна, комерційний директор Immochan Ukraine – «Девелопер року» за версією EEA Real Estate Forum & Project Awards 2017 .

«Ми працювали з Віталієм Бойко з першого дня створення «Лавіни» [прим. – Lavina Mall]. Попри непросту економічну ситуацію в країні та певні складнощі під час перших місяців роботи, NAI Ukraine вдалося зробити «Лавіну» найкращим ТРЦ країни. Тому ми з упевненістю довірили наступні проекти Mandarin Plaza команді NAI Ukraine», – розповів засновник Mandarin Plaza Вагіф Алієв.

Як зазначив голова правління Mandarin Plaza Олександр Черницький, Віталій Бойко – єдиний фахівець європейського рівня на ринку нерухомості Україні. «Він створив успішні та ефективні концепції для Ocean Plaza, Respublika Mall, Lavina Mall, і, звичайно, я не вагаючись запросив його для розробки концепцій Ocean Mall та Blockbuster Mall», – зазначив Олександр Черницький.

Як зазначила керуючий директор URE Club Ольга Соловей, номінація «Персона року» у межах EE Real Estate Forum and Projects Awards 2017 відрізняється від інших вже тим, що вибирають переможця гості Форуму, тобто основні гравці ринку нерухомості. «У цьому році Форум відвідало майже 200 чоловік і з їхньою думкою навряд чи хтось сперечатиметься. Ми раді, що в цьому році Премію отримав Віталій Бойко, наш партнер і учасник вже багато років. Успішна діяльність компаній, очолюваних ним, підтверджує правильність вибору», – підкреслила Ольга Соловей.

«Не дивлячись на те, що 18 років займаюся нерухомістю – це моя перша персональна професійна премія, тому дякую, що стільки років праці не залишилися непоміченими для колег по ринку. Але хочу акцентувати увагу не на собі, а на команді Urban Experts та NAI Ukraine, тому що найбільшим моїм досягненням є те, що нам вдалося зібрати, а іноді навіть і виховувати за цей рік найкращих спеціалістів на ринку нерухомості, навчитися разом працювати. І, головне, організувати працеспроможні колективи, метою яких є досягнення найвищих результатів у роботі», – прокоментував Віталій Бойко.

EE Real Estate Forum & Project Awards 2017

Міжнародна премія і форум проходять вже третій рік поспіль, збираючи на одному майданчику професіоналів ринку нерухомості, девелоперів, банкірів, інвесторів, представників державних структур і агентств, а також лідерів бізнесу.

У цьому році Премія включає 21 номінацію у 2-х категоріях: премії для об’єктів і професійні премії для компаній. Крім того, учасники форуму визначать Персону року на ринку нерухомості.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Віталій Бойко, засновник та CEO NAI Ukraine та Urban Experts Ще більшого звання Персони року заслуговують організатори цього конкурсу, які змогли в державі з ще кризовою економікою привернути увагу практично всіх лідерів ринку нерухомості, і зробити Україну головним майданчиком для провідних девелоперів 6 країн для аналізу та порівняння своїх можливостей, об’єктів нерухомості, підходів