У ТРЦ Oasis відкриється магазин Столичної Ювелірної Фабрики в оновленому форматі

У ТРЦ Oasis відкриється магазин Столичної Ювелірної Фабрики в оновленому форматі

20.11.18
Розмір шрифту A- A+

У перший день зими в Оболонському районі Києва відкриється торгово-розважальний центр Oasis.

Новий ТРЦ стане майданчиком для відомих українських брендів. Вже 1 грудня в ньому почне працювати фірмовий магазин Столичної Ювелірної Фабрики.

За словами представників бренду, компанія вірить в успішність торговельно-розважального центру і процвітання свого магазину в ньому. Покупців Столичної Ювелірної Фабрики у ТРЦ Oasis очікує сучасна і комфортабельний торговий майданчик в оновленому форматі.

Ювелірна мережа бренду налічує вже понад 100 магазинів по всій країні. Активно розвиваючи мережу, компанія прагне бути якомога ближче до покупців. У випадку з Oasis це буде нескладно, адже новий ТРЦ – перший у Києві, розташований над станцією метрополітену.

Пасажири, які виходять з метро Героїв Дніпра, потрапляють безпосередньо в галерею торгового комплексу. У ключовий транспортний вузол прибувають не тільки жителі густонаселеного масиву на Оболоні, а й пасажири, які приїжджають в столицю з передмістя. За даними NAI Ukraine, щоденний потік в районі метро – понад 100 тисяч осіб на добу.

Столична Ювелірна Фабрика – один з провідних українських виробників ювелірних прикрас. Історія бренду почалася в 1997 році. За цей час клієнтами компанії стали більше 100 тисяч чоловік. Модельний ряд нараховує 500 тисяч прикрас в асортименті.