У ТРЦ Oasis відкриється магазин бренду Miniso

У ТРЦ Oasis відкриється магазин бренду Miniso

18.12.18
Пов'язаний проект ТРЦ Oasis Розмір шрифту A- A+

Продовжуємо знайомити вас із новими магазинами у ТРЦ Oasis, який відкрився на станції метро «Героїв Дніпра». У торговому об’єкті з’явиться магазин японського бренду Miniso.

Oasis – один з небагатьох транспортно-орієнтованих ТРЦ в українській столиці. Він побудований над кільцем станції «Героїв Дніпра». Пасажири, прямуючи до входів і виходів метро, ​​проходять повз вітрини торгової галереї. Таким чином, формат trans-oriented ТРЦ максимально скорочує відстань між покупцем і продавцем.

За даними NAI Ukraine, пасажиропотік у цьому районі рекордний: 100 тисяч людей на день. «Героїв Дніпра» – це остання станція метро на даній гілці, і сюди стікаються не тільки жителі густонаселеного району, а й пасажири приміського транспорту. Великий пересадочний вузол генерує трафік із платоспроможних покупців, які будуть використовувати комфортний торговий об’єкт для щоденних, запланованих або спонтанних покупок.

Miniso в ТРЦ Oasis: сім категорій товарів в одному просторі

У торгово-розважальному центрі відкриються магазини з різними категоріями товарів. Об’єднує усіх рітейлерів одне: прагнення бути ближче до покупця. Це актуально і для мережі Miniso, яка з 2016 року відкриває по 80-100 магазинів у всьому світі кожен місяць. В Україні бренд з’явився в вересні 2017 року і підтримує традицію швидкого розвитку. Асортимент Мінісо включає сім категорій товарів: косметику, електроніку, масажери, сумки, канцелярію, іграшки, подушки, посуд, товари для кухні та ванної кімнати.

З появою магазину в Оазисі, різноманітний і постійно оновлюваний асортимент магазину буде доступний для відвідувачів ТРЦ.

Для докладної консультації щодо останніх вакантних площ зв’язуйтеся з Ольгою Коріоновою, керівником напряму оренди торговельної нерухомості korionova@naiukraine.com, +38 (044) 3377 677