У Lavina Mall відкрився магазин стильного чоловічого одягу Navigare

У Lavina Mall відкрився магазин стильного чоловічого одягу Navigare

06.11.17
Розмір шрифту A- A+

У найбільшому торгово-розважальному центрі України Lavina Mall свої двері для відвідувачів відкрив магазин стильного чоловічого одягу Navigare.

Марка Navigare належить італійській компанії Manifattura Riese, яка щосезону презентує своїм покупцям нову колекцію чоловічого одягу та аксесуарів до неї.

Під брендом Navigare виробляють верхній чоловічий одяг (куртки, пуховики, куртки), джинси і брюки, светри, толстовки і сорочки, футболки та інше. Крім того, компанія виробляє нижню білизну, головні убори, ремені, парфумерію та іншого.

Продукція випускається дуже високої якості і належного стилю. У виробництві одягу та іншої продукції бере участь цілих 13 італьянських фабрик.

Одяг Navigare створюється за новітніми технологіями, що підвищує його якість і довговічність. Нотку індивідуальності вносять використовувані натуральні і ексклюзивні матеріали високої якості. Зокрема, різноманітні види вовни, найчистіше бавовна і льон, шовк високої якості, абсолютно нові тканини і інноваційні матеріали.

Верхній одяг проходить спеціальну обробку, що робить її волого- і вітронепроникної.

Сьогодні дистриб’юторська мережа Navigare поширилася по всьому світу, зокрема по Канаді, Бельгії, Австрії, Німеччини, Португалії та Україні.

Читайте також: