У Lavina Mall відкрився магазин американського молодіжного бренду Skechers

У Lavina Mall відкрився магазин американського молодіжного бренду Skechers

18.09.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Тепер у Lavina Mall можна купити взуття американської компанії Skechers, яка є світовим лідером молодіжної взуттєвої індустрії. Компанія була заснована у 1992 році Робертом Грінбергом і його сином Майклом Грінбергом. В асортименті бренду — взуття “на кожен день”, кросівки, сліпони, кеди та сандалі, спортивне бігове взуття та багато іншого.

Магазин Skechers, загальною площею 135 м.кв., створений відповідно до найактуальнішої концепції бренду: у крамниці представлене чоловіче, жіноче та дитяче взуття. Магазин може задовольнити потреби навіть найвибагливіших покупців, завдяки широкому вибору спортивного взуття (сегмент Performance) та кросівок на кожен день у сегменті lifestyle — зручних, яскравих та функціональних.

Дизайн магазину Skechers у Lavina Mall виконаний у сучасних синьо-сірих кольорах із чітким поділом на групи асортименту бренду, де покупець зможе легко знайти потрібну йому пару взуття. Додатковою перевагою стане окрема панель з аксесуарами.

Skechers у Lavina Mall став першим в Україні магазином, який виконано у новій концепції бренду. Торговий центр Lavina Mall було обрано невипадково: сучасна архітектура, дизайн і орієнтований на покупця інтер’єр гарантують успіх торгового центру вже у найближчому майбутньому.

Як стверджує маркетинг-директор Intertop Валерія Толочина, «у центрі всього, що ми робимо, — наш клієнт. Ми хочемо зробити його життя кращим і запропонувати йому найкраще взуття у світі. Бренд спортивного взуття Skechers займає важливе місце у портфелі нашої компанії і допомагає нам виконувати цю місію».

Читайте також: