У ТРЦ Lavina Mall відкриється найбільший магазин ZARA

У ТРЦ Lavina Mall відкриється найбільший магазин ZARA

07.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

15 серпня 2017 року о 18:00 у наймасштабнішому ТРЦ України «Lavina» (Берковецька 6Д) відбудеться урочисте відкриття магазинів іспанської компанії Inditex (ZARA, Oysho, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti та ін.) та Tommy Hilfiger, Terranova площею 10 000 м². Подія буде проходити у форматі шопінг-фестивалю під назвою «WOW DAY» за участі хедлайнера REAL O.

Як повідомив Олександр Черницький, голова правління Mandarin Plaza (інвестор проекту Lavina Mall, Blockbuster Mall та Ocean Mall) магазин ZARA буде найбільшим у Східній Європі. «Відкриття найбільшого у Східній Європі магазину ZARA у найбільшому ТРЦ України підтверджує успішність проекту, який сьогодні вже сформував найкращий пул орендарів на ринку. Однозначно можемо стверджувати, що Lavina Mall стає лідером на ринку fashion-ритейлу. Але це тільки початок, далі очікуються відкриття інших всесвітньо відомих брендів», – прокоментував представник інвестора.

В цей день на відвідувачів чекають:

  • суперзнижки від магазинів;
  • фотозона з професійним фотографом;
  • цікаві конкурси та розваги на центральній сцені ТРЦ;
  • виступ гурту REAL O;
  • можливість потрапити в найочікуваніші магазини!

Популярна українська дівоча група Real O — проект відомого продюсера Наталії Могилевської, який виділяється харизмою і індивідуальністю кожної з його учасниць. Анастасія Востокова, Тетяна Воржева та Анастасія Рубцова — прекрасні співачки, привабливі дівчата і дуже талановиті особистості.

«Це буде одна з найгучніших подій в історії торгової нерухомості України. За розмахом цей захід можна порівняти з днем відкриття всього Lavina Mall. Ця подія приверне велику кількість киян і українців з інших міст України та туристів», – прокоментував засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Таким чином, з 15 серпня tenant mix (пул орендарів), за яким Lavina Mall вже сьогодні є однозначним еталоном, буде повністю реалізований. «Lavina Mall остаточно підтвердить свій статус головного fashion-destination центра міста Києва», – підкреслив Віталій Бойко.

Як повідомлялося, з 2017 року NAI Ukraine є ексклюзивним брокером найбільшого ТРЦ країни Lavina Mall. Лише за 6 місяців, завдяки NAI Ukraine, було підписано 54 лізингові угоди і здано в оренду 26 000 м.кв. торгових площ. До того ж за участю CEO NAI Ukraine Віталія Бойка загалом було здано 86 000 м.кв. площ у Lavina Mall. Серед орендарів ТРЦ — найкращі міжнародні бренди: Lacoste, Superstep, Levi’s, Terranova, Calliope, McDonald’s, Sinsay, Mohito, Cropp Town, Reserved, House, SuperDry, New Yorker, Inditex та інші.

Нагадаємо, що тенденція зростання товарообігу у найбільшому торгово-розважальному центрі України «Lavina» триває: за результатами червня цей показник виріс на 22% у порівнянні з травнем 2017 року.

Позитивний тренд зростання товарообігу у Lavina Mall забезпечує унікальний tenant mix (пул орендарів), ефективні спільні дії орендарів і керуючої компанії по маркетинговим активностям.

На кінець липня кількість магазинів та підписаних договорів Lavina Mall перевищила 85%. Ремонти ідуть у магазинах LPP Group. Двоповерховий магазин Reserved буде найбільшим в Україні — понад 2700 м.кв.

Загалом, у ТРЦ відкрито понад 250 магазинів брендів, серед яких Benetton, Brocard, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, Orsay, Pimkie, Lerros, Intertop, Saucony. Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші. Щотижня відкриваються від 3 до 7 нових магазинів.

Про Mandarin Plaza

Mandarin Plaza заснована у 2000 році. Сьогодні компанія є лідером з девелопменту торгово-розважальних та бізнес-центрів в Україні. Mandarin Plaza є інвестором наймасштабніших проектів на українському торговельному ринку нерухомості: Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall та інші.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.