NAI Ukraine: Туристична компанія TUI Ukraine – тепер у Lavina Mall (новини проектів)

NAI Ukraine: Туристична компанія TUI Ukraine – тепер у Lavina Mall (новини проектів)

23.06.17
Розмір шрифту A- A+

Спланувати відпочинок та придбати тур тепер можна, не відриваючись від шопінгу. У найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall відкрито представництво TUI Ukraine.

TUI Ukraine — одна з провідних туристичних компаній України, що складається з туроператора і мережі турагентств. Компанія є частиною найбільшої у світі групи компаній у сфері туризму з 40-річним досвідом. TUI Ukraine обслуговує  понад 100 тисяч туристів на рік та складається з понад 250 турагентств (власних і уповноважених). Компанія пропонує пляжний, екскурсійний і гірськолижний відпочинок у популярних туристичних напрямках, у тому числі у Туреччині, Єгипті, Іспанії, Болгарії, Чехії, Італії, Хорватії, Чорногорії, Греції та багатьох інших країнах.

На всіх етапах роботи з клієнтом TUI привносить європейські стандарти обслуговування і високий рівень сервісу. TUI Ukraine — перша туристична компанія в Україні, яка впровадила і активно використовує програму «таємний покупець» для стимулювання якісної роботи співробітників турагентств.

TUI Ukraine використовує усі переваги міжнародного бренду у співпраці з готелями і авіаперевізниками, щоб пропонувати продукти високої якості за оптимальною ціною. Тому цього літа варто використати можливість та якнайшвидше спланувати подорож з TUI Ukraine у Lavina Mall.

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, найбільший український мегамол площею 170 280 м. кв. ТРЦ пропонує найбільший в України вибір дитячих товарів (30 магазинів, 10 000 кв. м.), електроніки та товарів для дому (5 000 м.кв.) та вже понад 100 магазинів fashion-брендів. У Lavina Mall працюють найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY, завбільшки 20 тис. м. кв., та найбільший у країні кінотеатр MULTIPLEX на 13 залів. Lavina Mall  — перший у мережі мегамолів, що буде об’єднана спільною картою та транспортним сполученням.