ТРЦ Rive Gauche став найкращим у номінації «Проект комерційної нерухомості» премії CP Awards 2017

ТРЦ Rive Gauche став найкращим у номінації «Проект комерційної нерухомості» премії CP Awards 2017

30.10.17
Пов'язаний проект ТРЦ Rive Gauche Розмір шрифту A- A+

Проект торгово-розважального центру Rive Gauche компанії Immochan Ukraine став лауреатом премії CP Awards 2017 у номінації “Special Nominations. Найкращий комерційний проект”.

Нагадаємо, що торгово-розважальний центр Rive Gauche відкриється у Києві на лівому березі, на вулиці Здолбунівській 15А у 2019 році. Реалізація ТРЦ Rive Gauche, загальною площею 150 000 кв.м., здійснюється двома фазами, відкриття яких відбудеться у 2017 та у 2019. Компанія NAI Ukraine є ексклюзивним брокером Rive Gauche.

Rive Gauche – це унікальний проект, який стане результатом 40-річного досвіду роботи компанії Immochan та флагманським проектом, що втілює нову стратегію розвитку компанії – VISION 2030. Компанія Immochan Ukraine зацікавлена у створенні сталого, розумного і жвавого місця, щоб покращити повсякденне життя, задовольнити потреби людей і оживити житловий масив навколо ТРЦ.

У новому торгово-розважальному центрі RIVE GAUCHE будуть представлені ексклюзивні європейські бренди, що займають лідерські позиції у світі, а також бренди холдингу, такі як Auchan, Leroy Merlin, Decathlon.

Національна Премія CP AWARDS – це професійна премія, що вручається за досягнення в області нерухомості України. Проведення заходів CP AWARDS вносить вагомий внесок у формування відкритого, прозорого, професійного та конкурентного ринку нерухомості в Україні. Всеукраїнська премія CP AWARDS охоплює об’єкти і гравців ринку у столиці і всіх регіональних центрах України.

Читайте також: