«ТРЦ «Лавина» –  це вдалий проект, який у майбутньому стане найпопулярнішим ТРЦ столиці», – директор LC Waikiki в Україні Ярема Івахів

«ТРЦ «Лавина» –  це вдалий проект, який у майбутньому стане найпопулярнішим ТРЦ столиці», – директор LC Waikiki в Україні Ярема Івахів

26.05.17
Розмір шрифту A- A+

PR-департамент NAI Ukraine поцікавився у директора компанії LC Waikiki в Україні Яреми Івахіва про перші дні роботи їхнього унікального магазину у найбільшому в Україні торгово-розважальному центрі «Lavina».

IMG_5282

NAI Ukraine: Як пройшло відкриття у Lavina Mall?

LC Waikiki в Україні: Незважаючи на те, що відкриття магазину співпало з робочим днем, ми задоволені показниками перших двох днів. Вважаю, що цьому сприяла проведена  рекламна кампанія перед відкриттям магазину, а також спеціальна пропозиція, що діяла в ці дні.

NAI Ukraine: Які враження?

LC Waikiki в Україні: Тільки позитивні. У день відкриття магазину була святкова атмосфера, яка радувала відвідувачів ТРЦ та сприяла відвідуванню нашого магазину. Тому в гості до нас завітали навіть ті, що не планували робити покупку. У день урочистого відкриття наш магазин був найбільш популярним та відвідуваним.

NAI Ukraine: Які акції проводили для відвідувачів?

LC Waikiki в Україні: У перші два дні роботи магазину працювала спеціальна пропозиція: додаткова знижка -20% на весь асортимент магазину та навіть на товари зі знижкою. Крім акції, наймолодші відвідувачі магазину могли провести час на майстер-класі з декорування футболок, погратися з аніматорами та зробити аква-грим.

NAI Ukraine: Що скажете про перший тиждень у найбільшому ТРЦ в Україні?

LC Waikiki в Україні: Наразі хочу зазначити, що магазин у ТРЦ «Лавина» показує результати на рівні з іншими магазинами Києва, не зважаючи на те, що ТРЦ ще повністю не заповнений орендарями. На мою думку, такі показники спричинені оптимальним розташуванням магазину, адже він знаходиться на шляху до продуктового супермаркету, де і концентрується найбільший потік відвідувачів.

NAI Ukraine: Наскільки, на Вашу думку, вдала концепція шоппінгтейменту, тобто поєднання розваг такого масштабу як у Lavina Mall шоппінгом?

ТLC Waikiki в Україні: РЦ «Лавина» –  це вдалий проект, який у майбутньому стане найпопулярнішим ТРЦ столиці. У торгово-розважальному центрі збалансована пропорція розважальних зон та торгової галереї. Коли ТРЦ буде повністю заповнений орендарями, він згенерує найбільший потік відвідувачів з усього Києва.

Про магазин “LC Waikiki” у Lavina Mall

“LC Waikiki” відрізняється широким асортиментом, різноманіттям кольорів та стилів. “LC Waikiki” — це бренд для всієї родини, адже компанія виготовляє одяг для чоловіків, жінок, підлітків, дітей, новонароджених та навіть одяг для майбутніх мам.

У магазині “LC Waikiki” на 1023 м² площі у Lavina Mall розташовуються трендові моделі одягу, взуття та аксесуарів. Вам не потрібно витрачати час у пошуках цікавого фасону сорочки, плаття чи штанів для себе або для своєї дитини, бо все це ви знайдете в одному магазині, назва якого “LC Waikiki”!

В магазині “LC Waikiki” ви знайдете нові надходження весняно-літньої колекції. Дизайнери створили колекцію максимально комфортною та яскравою. Компанія “LC Waikiki” слідкує за останніми модними тенденціями сезону, тому колекція магазину не тільки комфортна, але стильна та трендова, як для дорослих так і для дітей.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, найбільший український мегамол площею 170 280 м. кв. ТРЦ пропонує найбільший в України вибір дитячих товарів (30 магазинів, 10 000 кв. м.), електроніки та товарів для дому (5 000 м.кв.) та вже понад 100 магазинів fashion-брендів. Також у Lavina Mall працюють  найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY площею близько 20 тис. м. кв. та найбільший у країні кинотеатр MULTIPLEX на 13 залів.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За перші 10 місяців роботи компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com