ТРЦ Lavina Mall – новий лідер відвідуваності в Україні

ТРЦ Lavina Mall – новий лідер відвідуваності в Україні

16.09.18
Розмір шрифту A- A+

Найбільший в Україні торгово-розважальний центр Lavina Mall впевнено стає і самим відвідуваним, залучаючи нових гостей щомісяця. Вже сьогодні це об’єкт №1 по відвідуваності у вихідні – основні дні в бізнесі торгової нерухомості.

За даними Віталія Бойка, генерального директора компанії NAI Ukraine, потоки вихідного дня в 2018 році практично подвоїлися і складають в середньому 150 000. В цілому за вікенд Lavina Mall став головним місцем відпочинку і шопінгу не тільки для жителів Святошинського району (27% від загального числа гостей), а й, наприклад, Шевченківського і Подільського районів Києва. Майже 50% гостей їдуть з активно розширюється передмістя – Ірпеня, Бучі, Коцюбинського, Вишневого, Боярки, Гостомеля та Макарова.

За словами Віталія Бойка, грудень – традиційний місяць активного шопінгу. Так, кількість відвідувачів ТРЦ Lavina Mall в останньому місяці 2017 року перевищила позначку в 1 мільйон. При цьому в наступні місяці потоки не припинили зростання, навпаки – в січні Lavina Mall відвідали вже майже 1,2 мільйона гостей, в березні – 1,24 мільйона, в липні – 1,26 мільйона.

Справжній прорив відбувся в серпні поточного року. 18 серпня головною подією міста, поза всяким сумнівом, стало відкриття в Lavina Mall першого в Україні магазину шведського fashion-рітейлера H & M з площею 3000 кв. м. У цей день, за даними NAI Ukraine, ТРЦ відвідало близько 100 000 гостей, що є абсолютним рекордом як для даного бренду, так і для українського ринку. За результатами усього серпня трафік в ТРЦ виріс більш ніж на 30% в порівнянні з рекордним груднем минулого року – до 1,43 мільйона. Відкриття популярного міжнародного бренду підвищує інтерес і до інших операторів Lavina Mall.