ТРЦ Lavina Mall номінований на звання кращого ритейл проекту за версією міжнародної премії CEE Retail Real Estate Awards

ТРЦ Lavina Mall номінований на звання кращого ритейл проекту за версією міжнародної премії CEE Retail Real Estate Awards

24.12.18
Розмір шрифту A- A+

Найбільш відвідуваний торгово-розважальний центр України Lavina Mall номінований на звання «Проект року» відразу в двох категоріях престижної європейської премії CEE Retail Real Estate Awards. Це головна галузева нагорода в центрально-європейському та східноєвропейському регіонах, що вручається EuropaProperty.com.

У номінації Best F+B Concept (Food&Beverage Concept) перший український мега-молл представлений поряд з Atrium Promenada (Польща), Budaörs (Угорщина) і Grand Kitchen (Польща). Номінування Lavina Mall у даній категорії підтверджує, що велика пропозиція різних ресторанних концептів і фуд хол, який вже готується до відкриття, робить ТРЦ помітним на тлі інших об’єктів у Центральній і Східній Європі.

Також Lavina Mall змагається за звання кращого ритейл проекту серед великих торгово-розважальних центрів. Його конкурентами будуть польські ТРЦ Forum Gdansk і Libero.

Lavina Mall у 2018 році закріпила позиції найбільш популярного ТРЦ у Києві з найвищим роздрібним товарообігом. Потоки відвідувачів на вихідних у мега-моллі у 2018 році практично подвоїлися і складають у середньому 150 000 чоловік. За підсумками листопада відвідуваність істотно перевищила позначку 1,5 мільйона чоловік.

Сукупний товарообіг, що генерується ТРЦ Lavina Mall, гіпермаркетами Епіцентр К і АШАН Берківці досягли 1,5 млрд гривень на місяць, що становить 10% товарообігу міста Києва, і перевищує у три рази товарообіг найближчого конкурента – ТРЦ Ocean Plaza (близько 500 млн.грн).

Створена зручна транспортна інфраструктура завдяки розгалуженій мережі шаттл-басів. До мега-моллу їдуть чотири маршрути міського громадського транспорту. Ще чотири маршрути з’являться у 2019 році. Паркінг ТРЦ налічує 8000 машиномісць. Відвідуваність зростає також за рахунок міжнародних shop-турів із Білорусі та Молдови.

Торгово-розважальний центр утримує першість завдяки різноманітному tenant-mix, найбільшому критому розважальному парку в Європі площею 24 тисячі кв.м і щоденним розважальним заходам.

Все це визначає високу і стабільну, незалежно від сезону, відвідуваність ТРЦ.

Успішність Lavina Mall підтверджена численними українськими та міжнародними нагородами: кращий Event Mall України за версією Best Retail Project 2018, European Property Awards 2017-2018, CP AWARDS 2017 номінації «Великий торговий центр» і тощо.

Церемонія нагородження CEE Retail Real Estate Awards відбудеться 24 січня 2019 року у Варшаві.