Шопінг-фестиваль WOW Day: Магазин молодіжного одягу Bershka відкривається 15 серпня у Lavina Mall

Шопінг-фестиваль WOW Day: Магазин молодіжного одягу Bershka відкривається 15 серпня у Lavina Mall

10.08.17
Розмір шрифту A- A+

Іспанський магазин молодіжного одягу Bershka відкривається 15 серпня, у день шопінг-фестивалю WOW Day у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. У Bershka можна придбати речі для активного відпочинку, для шумних вечірок та створити стильний look на кожен день.

Bershka — це одяг для тих, хто не боїться виглядати яскраво та вміє радіти кожному дню. Прихильники Bershka — молодь, що відрізняється духом авантюризму, знає про останні тренди, цікавиться музикою, соціальними медіа та сучасними технологіями. Модельєри компанії розробляють колекції, орієнтуючись на актуальні модні тенденції. Дизайнерська команда бренду складається з більш ніж 60 професіоналів. Сьогодні, через 18 років після відкриття першої локації, мережа нараховує понад 1000 магазинів у більш ніж 70 країнах. Сумарна площа магазинів Bershka перевищує 455 000 м кв.

Бренд з особливою увагою ставиться до вибору локацій — магазини Bershka у всьому світі  розташовані у найкращих торгових районах. Часто обираються унікальні будівлі, які архітектурна студія Bershka реконструює та адаптує до іміджу та філософії бренду. Вже 15 серпня магазин Bershka відкриється і у Lavina Mall — найбільшому ТРЦ України з унікальною архітектурою та найбільшою пропозицією фешн-товарів у країні.

Нагадаємо, що 15 серпня 2017 року о 18:00 у «Lavina» (Берковецька 6Д), також відбудеться урочисте відкриття магазинів ZARA, Oysho, Pull & Bear, Massimo Dutti, Terranova, Tommy Hilfiger та SuperStep сумарною площею 10 000 м². Подія буде проходити у форматі шопінг-фестивалю під назвою «WOW DAY» за участі хедлайнера REAL O.

У цей день на відвідувачів чекають:

  • суперзнижки від магазинів;
  • фотозона з професійним фотографом;
  • цікаві конкурси та розваги на центральній сцені ТРЦ;
  • виступ гурту REAL O;
  • можливість потрапити в найочікуваніші магазини!

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com