Шопінг-фестиваль WOW Day: Магазин італійського молодіжного бренду Terranova відкривається 15 серпня у Lavina Mall

Шопінг-фестиваль WOW Day: Магазин італійського молодіжного бренду Terranova відкривається 15 серпня у Lavina Mall

08.08.17
Розмір шрифту A- A+

Магазин молодіжної марки одягу Terranova площею 1080 кв. м відкривається 15 серпня, у день шопінг-фестивалю WOW Day у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. Італійський бренд Terranova, створений у 1988 році, швидко завоював прихильність молоді у всьому світі — сьогодні працюють 567 магазинів у 55 країнах. Terranova — молодий, новаторський та космополітичний одяг. В асортименті бренду — блузки, сорочки, боді, джемпери та лонгсліви, джинси, костюми, сукні та сарафани та ін. Крім того, у Terranova можна придбати зручне та практичне взуття, а також цілий ряд аксесуарів — шарфи, ремені, сумки, сонячні окуляри та ін.

Одна з основних переваг бренду — оригінальні ультрасучасні колекції, які регулярно оновлюються та завжди залишаються у тренді. У Terranova працює команда професіоналів, яка здійснює аналіз  світових тенденцій, щоб передбачити бажання споживачів і бути завжди на крок попереду. Крім того, одяг Terranova можна придбати за досить доступними цінами. Бренд  також регулярно проводить розпродажі попередніх колекцій, і майже завжди тут можна придбати одяг зі знижками аж до 70%.

Таким чином, бренд Terranova базується на трьох ключових концепціях — це одяг, який легко носити і який підходить усім; який легко купити, завдяки доступній ціні; у якому легко жити, завдяки відчуттю свободи, що лежить в основі концепції Terranova.

Нагадаємо, що 15 серпня 2017 року о 18:00 у найбільшому ТРЦ України «Lavina» (Берковецька 6Д), окрім магазину Terranova відбудеться урочисте відкриття магазинів іспанської компанії Inditex (ZARA, Oysho, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti та ін.) та магазину Tommy Hilfiger сумарною площею 10 000 м². Подія буде проходити у форматі шопінг-фестивалю під назвою «WOW DAY» за участі хедлайнера REAL O.

В цей день на відвідувачів чекають:

  • суперзнижки від магазинів;
  • фотозона з професійним фотографом;
  • цікаві конкурси та розваги на центральній сцені ТРЦ;
  • виступ гурту REAL O;
  • можливість потрапити в найочікуваніші магазини!

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – понад 700 консалтингових проектів, понад 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com