Шопінг-фестиваль WOW Day: Магазин іспанського бренду Oysho відкривається 15 серпня у Lavina Mall

Шопінг-фестиваль WOW Day: Магазин іспанського бренду Oysho відкривається 15 серпня у Lavina Mall

09.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Магазин іспанського бренду жіночої білизни Oysho відкривається 15 серпня у день шопінг-фестивалю WOW Day у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. Компанія Oysho, заснована у 2001 році, спеціалізується на жіночій білизні, одязі та аксесуарах для пляжного відпочинку і дому. Сьогодні бренд представлений у більш ніж 450 монобрендових магазинах у 25 країнах світу.

Колекції Oysho розробляються з надзвичайною ретельністю, щоб поєднати останні тенденції з одвічними принципами елегантності, романтики та вишуканості. Одяг та білизна створюються з любов’ю і захопленням жіночністю та єднають моду та вишуканість із комфортом та якістю.

Натхненність жіночною вишуканістю утілюється і у дизайні магазинів Oysho, у яких середземноморська естетика поєднується з сучасними технологіями, створюючи затишні та просторі інтер’єри.

Усі колекції Oysho створюються з екологічно чистих у рамках глобального плану дій, OYSHO WEARE THE CHANGE. Його метою є зменшення використання природних ресурсів, мінімізація впливу на навколишнє середовище та захист біорізноманіття.

Нагадаємо, що 15 серпня 2017 року о 18:00 у найбільшому ТРЦ України «Lavina» (Берковецька 6Д), також відбудеться урочисте відкриття магазинів ZARA, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Terranova, Tommy Hilfiger сумарною площею 10 000 м². Подія буде проходити у форматі шопінг-фестивалю під назвою «WOW DAY» за участі хедлайнера REAL O.

У цей день на відвідувачів чекають:

  • суперзнижки від магазинів;
  • фотозона з професійним фотографом;
  • цікаві конкурси та розваги на центральній сцені ТРЦ;
  • виступ гурту REAL O;
  • можливість потрапити в найочікуваніші магазини!

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com