Шопінг-фестиваль WOW Day: 15 серпня завітайте у новий магазин Pull & Bear   у Lavina Mall

Шопінг-фестиваль WOW Day: 15 серпня завітайте у новий магазин Pull & Bear  у Lavina Mall

10.08.17
Розмір шрифту A- A+

 

Магазин іспанського бренду Pull & Bear площею  750 м кв. відкривається 15 серпня, у день шопінг-фестивалю WOW Day у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall.  Pull & Bear створює жіночий та чоловічий одяг;  більшість речей торгової марки виконані у стилі casual. Сьогодні у магазинах бренду за цілком прийнятну суму можна зібрати гардероб на цілий сезон.

Pull & Bear   — це повсякденний, невимушений одяг та аксесуари для молоді в урбаністичному стилі та за доступними цінами. Авангардний дизайн магазинів Pull & Bear цілком відповідає смакам прихильників бренду. Pull & Bear поєднує останні міжнародні тенденції із street style, що народжується на вулицях та у клубах, перетворює їх на зручний та простий одяг.

Сьогодні Pull & Bear має 792 магазини у 60 країнах. У компанії працюють понад 7000 професіоналів, які роблять усе можливе, аби максимально відповідати усім вимогам сучасної молодіжної моди. Від 15 серпня гості Lavina Mall зможуть завітати до нового  Pull & Bear та відсвяткувати відкриття 10 000 м² магазинів  у найбільшому ТРЦ країни.

Нагадаємо, що 15 серпня 2017 року о 18:00 у «Lavina» (Берковецька 6Д), також відбудеться урочисте відкриття магазинів ZARA, Oysho, Bershka, Massimo Dutti, Terranova, Tommy Hilfiger та SuperStep. Подія буде проходити у форматі шопінг-фестивалю під назвою «WOW DAY» за участі хедлайнера REAL O.

У цей день на відвідувачів чекають:

  • суперзнижки від магазинів;
  • фотозона з професійним фотографом;
  • цікаві конкурси та розваги на центральній сцені ТРЦ;
  • виступ гурту REAL O;
  • можливість потрапити в найочікуваніші магазини!

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com