Що буде на фудкорті ТРЦ Blockbuster Mall?

Що буде на фудкорті ТРЦ Blockbuster Mall?

24.04.19
Пов'язаний проект ТРЦ Blockbuster Mall Розмір шрифту A- A+

Blockbuster Mall, retail resort площею 250 000 кв.м., зовсім скоро прийме перших відвідувачів і вступить в боротьбу за звання домінуючого торгового об’єкта в Києві.

А поки ми розповідаємо про те, які бренди і оператори наповнять найбільший торгово-розважальний центр України.

 

Зона фудкорту працюватиме на другому поверсі мега-молу. Тут кожен відвідувач зможе знайти ресторан на свій смак.

– Унікальність розташування Blockbuster Mall у тому, що він знаходиться на північній частині центру міста і по шляху до двох гігантських спальних масивів – Троєщини і Оболоні. Для жителів цих масивів і жителів центру мега-молл стане точкою вечірнього проведення часу в будні і місцем дозвілля в уїк-енд. Тому зоні громадського харчування ми приділяємо величезну увагу, – розповідає CEO NAI Ukraine Віталій Бойко. – З огляду на досвід Lavina Mall, ми тісно переплели зону громадського харчування із зоною розваг. Ресторанна пропозицію буде включати найбільш цікаві та популярні кухні світу. Діапазон ресторанних форматів у ТРЦ включає фастфуди, ресторани casual dining і fine dining. У цілому зона громадського харчування займає понад 10 тис. кв.м. Такий обсяг ресторанів раніше не був представлений у торгово-розважальних центрах Києва.

У Blockbuster Mall відкриються представники найбільших міжнародних мереж фастфуду – McDonalds і KFC. Відвідувачам ресторанної зони будуть доступні популярні в Україні закладу Salateira, MeiWei, Lezzelti Tavuk, Сушия, Star Burger, Noodle Doodle, IT IS, MARKET PLAZA, Суші Майстер, Львівські круасани і багато інших.

 

З питань оренди площ у Blockbuster Mall телефонуйте: +38044 33 77 677