Ще ближче до покупців. У ТРЦ Oasis відкриється магазин «Територія твоєї техніки»

Ще ближче до покупців. У ТРЦ Oasis відкриється магазин «Територія твоєї техніки»

14.11.18
Пов'язаний проект ТРЦ Oasis Розмір шрифту A- A+

ТРЦ Oasis на станції метро «Героїв Дніпра» привертає увагу орендарів, які прагнуть надавати широкий асортимент товарів і послуг максимально близько до покупців.

1 грудня в торгово-розважальному центрі почне працювати магазин «Територія твоєї техніки».

Як повідомили в компанії TTT, головними критеріями вибору місця для розміщення нового магазину стали високий трафік і розташування ТРЦ Oasis. Одна з цілей компанії – створити розгалужену торговельну мережу в точках максимального контакту з клієнтами. Через Oasis проходить потік понад 100 тисяч осіб, тому головна місія TTT – тотальна смартфонізація – здійсненна у межах такого торгового об’єкта. Формат ТРЦ передбачає, що покупки здійснюються легко і швидко. Вітрини магазину покупці бачать щодня по дорозі додому – не потрібно докладати великих зусиль, щоб обрати і придбати необхідну річ.

У компанії розповіли, що магазин «Територія твоєї техніки» відкриється в оновленому форматі та з новим привабливим дизайном. Зручна відкрита викладка дозволить покупцям ознайомитися з технікою і аксесуарами перед покупкою.

Компанія TTT – провідний український постачальник засобів мобільного зв’язку, портативних гаджетів і аксесуарів. На сьогоднішній день компанія безпосередньо співпрацює з кращими світовими брендами – Samsung, Apple, Huawei, Honor, Sony, Motorola, LG і багатьма іншими. Мережа налічує понад 150 магазинів і салонів «Територія твоєї техніки» по всій території України.