Оренда торгової нерухомості

Оренда (лізинг) комерційної нерухомості є одним з основних напрямів роботи NAI Ukraine.

NAI Ukraine пропонує

Компанія займає позицію лідера на ринку завдяки високому професіоналізму команди та багаторічному досвіду кожного з лізингових агентів. NAI Ukraine гарантує клієнтам найвищу якість лізингу комерційної нерухомості завдяки нашому вмінню розробляти надійні стратегії та комплексно вирішувати проблеми.

Ми пропонуємо лізингові послуги для всіх типів нерухомості, починаючи від оренди торгівельних площ та офісних приміщень, закінчуючи лізингом унікальних складних проектів. Ми надаємо якісну фінансову експертизу, та спираючись на знання ринку, гарантуємо найкращий результат лізингу комерційної нерухомості.

Для кого призначена послуга

NAI Ukraine надає послуги з лізингу нерухомості для власників комерційної нерухомості та орендарів.

Послуги лізингу (оренди) для орендарів

  • стратегічне планування
  • оцінювання ринку
  • демографічний аналіз та аналіз зайнятості
  • стратегія вибору розташування
  • оцінка витрат на розміщення
  • перемовини з придбання і диспозиції
  • подовження лізингу  нерухомості, перегляд оренди нерухомості
  • реструктуризація і припинення оренди комерційної нерухомості

Послуги лізингу (оренди) для орендодавців

Чому варто обрати компанію  NAI Ukraine для оренди комерційної нерухомості?

За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла безумовні лідерські позиції у сегменті лізингу торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в столиці, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine.

Клієнти NAI Ukraine, отримуючи послуги найвищої міжнародної якості, також відкрили для себе глобальні можливості всієї мережі NAI Global — одного з чотирьох найбільших у світі консалтингових майданчиків з оборотом понад $ 150 мільярдів та провідними позиціями у США, Німеччині, Австралії. У разі потреби, NAI Ukraine залучає міжнародних професіоналів, у тому числі у сфері оренди комерційної нерухомості, з будь-якого з 400 офісів NAI Global у 55 країнах світу.

Сьогодні клієнтами NAI Ukraine у сфері лізингу комерційної нерухомості вже стали найбільші гравці ринку торгової нерухомості України — Іммошан Україна, Mandarin Plaza, UDP та інші.

Успішні проекти

  • З 2017 року NAI Ukraine є ексклюзивним брокером найбільшого ТРЦ країни Lavina Mall.

Загалом за 6 місяців, завдяки NAI Ukraine, було підписано 54 лізингові угоди та здано в оренду 26 000 м.кв. торгових площ найбільшого торгово-розважального центру Lavina Mall. Зокрема, за участю CEO NAI Ukraine Віталія Бойка загалом було здано 86 000 м.кв. площ у Lavina Mall. Серед орендарів ТРЦ — найкращі міжнародні бренди: Zara, Lacoste, Superstep, Levi’s, Terranova, Calliope, McDonald’s, Sinsay, Mohito, Cropp Town, Reserved, House, SuperDry, New Yorker та інші.

  • Міжнародна девелоперська компанія Immochan, що займає лідируючі позиції на світовому ринку комерційної нерухомості, в управлінні якої знаходиться близько 400 торгових центрів у Європі та Азії, обрала ексклюзивним агентом з набору орендарів у торгово-розважальний центр (ТРЦ) Rive Gauche (Київ) консалтингову компанію NAI Ukraine.

Як скористатися послугою

Нерухомість в лізинг, оренда торгових площ, оренда ТРЦ з NAI Ukraine – це просто. Звертайтесь за телефоном +38 (044) 33 77 6 77