Leasing intern

Leasing intern

07.12.17
Размер шрифта A- A+

 

Город

Киев, Площадь Льва ТолстогоКловскаяДворец спорта

Требуемый опыт работы

не требуется

Компанія NAI Ukraine, яку заснував Віталій Бойко,  представляє інтереси NAI Global в Україні. За рік NAI Ukaine зайняла безумовні лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,793 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в столиці, більше 1,3 млн. м2 або 88% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Зокрема, компанія NAI Ukraine стала номінантом міжнародної премії EE Real Estate Forum & Project Awards 2017, увійшовши одразу у два short-lists: «Брокерська компанія року» і «Консалтингова компанія року» у категорії «Компанії». Досвід команди — більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Засновник NAI Ukraine та Urban Experts Віталій Бойко за результатами голосування став «Персоною року на ринку нерухомості» за версію міжнародної премії EEA Real Estate Forum & Project Awards 2017, організованою Europaproperty.com та URE Club.

Вимоги:

  • Якщо ти амбіційний, мрієш долучитися до найбільших та найграндіозніших проектів українського ритейлу і маєш бажання розпочати кар’єру в сфері нерухомості, тобі до нас!
  • Аби долучитися до #dreamteam NAI Ukraine, потрібне бажання, вища освіта та вільне володіння англійською мовою. Решті — навчимо!

Чекаємо твоє CV та cover letter англійською мовою

Про NAI Global

  • ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує 45 млрд.доларів. NAI Global — дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років.

Адрес

Киев, улица Мечникова, 2, м. Площадь Льва Толстого, м. Кловская, м. Дворец спорта

Тип занятости

Стажировка, полный день
Отправить CV: musevych@naiukraine.com