«Пузата Хата» в ТРЦ Oasis: лідер громадського харчування вибирає торгові об’єкти з великою відвідуваністю

«Пузата Хата» в ТРЦ Oasis: лідер громадського харчування вибирає торгові об’єкти з великою відвідуваністю

14.12.18
Розмір шрифту A- A+

Ресторан мережі «Пузата Хата» розміститься на третьому та четвертому поверхах ТРЦ Oasis. Наявність такого великого якоря на верхніх рівнях приверне додаткових відвідувачів до орендарів, які будуть розміщені по сусідству з популярним закладом громадського харчування.

Oasis – транспортно-орієнтований торговий об’єкт, в якому висока відвідуваність гарантована за рахунок величезного пасажиропотоку. В районі станції «Героїв Дніпра», за даними NAI Ukraine, він становить 100 тис. Осіб щодня.

Відзначимо, що для ТРЦ, який розташований на вузловій станції метро, велика фудзона з різноманітними ресторанами вкрай необхідна. «Героїв Дніпра» – остання станція «синьої гілки», і сюди прибувають пасажири приміського транспорту, багато з яких щодня їздить до Києва на роботу. В такому місці попит на громадське харчування різного формату дуже великий.

 

«Пузата Хата» в ТРЦ Oasis: перший ресторан мережі на Оболоні

«Пузата Хата» розташується на площі 928 кв.м. (211 кв.м. на третьому поверсі і 717 кв.м. на четвертому). У ресторану буде власна тераса з виходом на зелений дах.

За словами представників мережі «Пузата Хата», перший ресторан на Бессарабці, у центрі Києва відкрив свої двері першим відвідувачам у 2003 році. Смачна українська кухня та швидке обслуговування були високо оцінені споживачами.

Сьогодні вже в тридцяти трьох ресторанах можуть смачно поїсти і приємно провести час українці та гості країни. «Пузата Хата» пишається кількістю своїх гостей, адже щомісяця в ресторани приходять понад півтора мільйона чоловік.

У планах компанії – розвиток мережі, збільшення числа нових ресторанів і реконструкція існуючих, а також багато нових смачних страв української та європейської кухні.

Кожен ресторан «Пузата Хата» відрізняється яскравим інтер’єром. І ресторан у торгово-розважальному центрі Oasis, звісно, не буде винятком.

«Пузата Хата» в ТРЦ Oasis

Для докладної консультації з питання вакантних площ у ТРЦ Oasis телефонуйте за номером: +38 (044) 3377 677