NAI Ukraine обиратиме орендарів для ТРЦ Rive Gauche

NAI Ukraine обиратиме орендарів для ТРЦ Rive Gauche

28.04.17
Пов'язаний проект ТРЦ Rive Gauche Розмір шрифту A- A+

Міжнародна девелоперська компанія Immochan, що займає лідируючі позиції на світовому ринку комерційної нерухомості, в управлінні якої знаходиться близько 400 торгових центрів у Європі та Азії, обрала ексклюзивним агентом з набору орендарів у торгово-розважальний центр (ТРЦ) Rive Gauche (Київ) консалтингову компанію NAI Ukraine.

ТРЦ Rive Gauche стане трендсеттером на українському ринку торгової нерухомості завдяки новому формату, який передбачила для цього об’єкту компанія Immochan. Такого ефекту буде досягнуто за рахунок використання у ТРЦ Rive Gauche сучасних елементів урбаністики, що дозволить створити навколо об’єкта соціальний простір, так званий shared spacе. Таким чином, новий ТРЦ повністю відповідатиме позиціонуванню компанії Immochan, вираженому у слогані Improving daily life (у перекладі з англ. — робимо життя кращим кожного дня).

Відкриття першої черги ТРЦ на перетині вулиць Михайла Драгоманова та Здолбунівської заплановано на 2017 рік. Загальна орендна площа двох фаз проекту складатиме 72 000 м2. У ТРЦ відкриються 180 магазинів, а для автовласників передбачено 2500 паркомісць. Вигідне розташування ТРЦ Rive Gauche, навколо якого проживає 800 тис. населення, забезпечуватиме річну відвідуваність не менше 13 млн. людей.

Ще однією відмінною і унікальною рисою ТРЦ Rive Gauche для українського ринку торгової нерухомості є те, що цей об’єкт буде повністю відповідати стандарту сертифікації BREEAM International New Construction.

«Ми пишаємося співпрацею із провідним гравцем на світовому ринку торгової нерухомості Immochan і наданню послуг з набору орендарів у ТРЦ Rive Gauche, який є унікальним проектом для українського ринку комерційної нерухомості. Крім того, запуск цього ТРЦ є значним інвестиційним вкладом у розвиток економіки Києва та України», —прокоментував CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Про Immochan

Компанія Immochan, представлена більш ніж у 12 країнах світу і в управлінні якої знаходиться близько 400 торгових центрів в Європі та Азії, є лідируючим гравцем ринку в сфері торговельної нерухомості.

За 40 років свого існування компанії Immochan вдалося розширити і застосувати глобальний досвід і знання у сфері нерухомості та вдосконалити алгоритм створення цінностей — від інвестицій до динамічного розподілу активів за допомогою дизайну, маркетингу, менеджменту та рекламної діяльності у відношенні до торгових центрів. Компанія «Іммошан Україна» заснована у 2007 році і входить до Холдингу Auchan. На даний момент компанія «Іммошан Україна» управляє трьома торговими галереями у Києві: ТЦ Ашан Петрівка і ТЦ Ашан Біличі, ТЦ Ашан Чернігівська. У даний час компанія працює над реалізацією 3-х масштабних проектів: 2 у Києві і 1 в Одесі, відкриття яких заплановано на 2017 – 2019 роки.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За перші 10 місяців роботи компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.