ТРЦ Oasis

ТРЦ Oasis
Відповідальність NAI Україна: Оренда торгової нерухомості ТРЦ Oasis

Oasis – перший ТРЦ у Києві, побудований над станцією метрополітену. Він розташований на місці кільця над метро «Героїв Дніпра», і цей фактор забезпечить йому високу відвідуваність. Щоденний потік в районі метро – більше 100 000 чоловік на добу. Oasis відноситься до ТРЦ формату transit-oriented: він знаходиться на перетині пасажиропотоків. Такі об’єкти дуже зручні для відвідувачів: їм не потрібно докладати додаткових зусиль, щоб зробити покупки.

У перспективі пасажиропотік на «Героїв Дніпра» не зменшиться. Крім метро поруч знаходиться ринок, який приверне додаткових відвідувачів. Ця перевага дозволить уникнути зниження трафіку в торговому центрі влітку. Крім цього, «Героїв Дніпра» – це остання на даний момент станція метро «синьої» гілки і пересадочний вузол для мешканців передмістя, які приїжджають до Києва.

Загальна площа торгового об’єкта – 14 481 м², корисна площа – 13 212 м².

Оригінальна архітектура ТРЦ Oasis виділяється на тлі однотипних інших будівель в районі. Концепція цього об’єкта – «оазис» посеред бетонних джунглів, куточок затишку та краси. «Магнітом» для відвідувачів, які шукають місце для відпочинку, стануть функціональний «зелений» дах і великий фуд-корт із відкритою терасою.

Новий торговий об’єкт вирішує інфраструктурні проблеми мікрорайону і допоможе подолати стихійну торгівлю на території, прилеглій до станції метро. Торговий центр поліпшить не лише якість шопінгу і дозвілля городян, але також підвищить статус району в цілому.

ТРЦ Oasis забезпечить комфортний шопінг і задовольнить попит на різні групи товарів і послуг.

Якірний орендар ТРЦ Oasis – супермаркет VARUS в новому форматі. На фуд-корті відкриються ресторани «Пузата-Хата» і KFC. Серед інших арендаторов – KyivStar, «Сота», Yves Rocher, «Золотий Вік».

NAI Ukraine виступає брокером в ТРЦ Oasis. Для питань, пов’язаних з орендою торгових площ, звертайтесь за телефоном: +380443377677

Інші проекти RichPort ТРЦ Lavina Mall