Ocean Mall

Ocean Mall
Залишити заявку

Ocean Mall – це третій за рахунком ТРЦ, який входить у мережу мега-молів у Києві. У 2016 році відкрився перший об’єкт із мережі – Lavina Mall, другим буде Blockbuster Mall . ТРЦ Ocean Mall почне працювати влітку 2019 року.

Ocean Mall – торговий об’єкт формату retail resort, із фокусом не лише на торгову, а й на розважальну складову.

Так, загальна площа ТРЦ Ocean Mall – 300 тис кв.м., розважальна частина мега-молу займе площу 30 тис кв.м. У складі зони entertainment буде перший digital-парк в Україні і кінотеатр із залом IMAX (єдиним у центрі столиці).

Завдяки найбільшим світовим модним групам, які заходять в Ocean Mall, і рітейлерам, які вже працюють в Ocean Plaza, проект об’єднає 800 магазинів. Це буде найбільш масштабне та головне місце шопінгу в центрі Києва.

Серед якірних рітейлерів у торгово-розважальному центрі – нові для українського ринку бренди, зокрема, перший довгоочікуваний магазин IKEA у форматі city store.

Третій за рахунком мега-молл Ocean Mall сконцентрує у собі всі переваги формату retail resort – унікальний tenant mix і кращі в Європі розваги. Новий торгово-розважальний центр побудують на основі провідних світових практик.

Паралельно із будівництвом торгового об’єкта, девелопер активно розвиває інфраструктуру навколо Ocean Mall. Девелопер інвестує у будівництво розв’язки: заїзд до торгово-розважальних центрів буде можливий прямо із бульвару Дружби Народів. На паркінгу Ocean Mall буде 4000 паркувальних місць. Поруч із ТРЦ відкриється нова станція міської електрички.

NAI Ukraine виступає брокером в ТРЦ Ocean Mall. Для питань, пов’язаних із орендою торгових площ в мега-моллі, звертайтесь за телефоном: +380443377677

Інші проекти Central Mall SportCity