ТРЦ Lavina Mall

ТРЦ Lavina Mall
Залишити заявку

З питань оренди в ТРЦ Lavina Mall телефонуйте +38 044 33 77 6 77

GBA: 180 000 кв.м

GLA: 150 000 кв.м

Tenant-mix: 500 магазинів + 40 ресторанів

Розважальна зона – 35 000 кв.м

Паркінг: 8 000 машиномісць

Відвідуваність 1,5 млн.чол. в місяць, 60-80 тис.осіб в день.

Якірні орендарі Lavina Mall: Гіпермаркет Сільпо, Zara, H&M, Terranova, New Yorker, Mango, Reserved, Lacoste, Benetton, Tommy Hilfiger, Calliope, LC Waikiki, Calvin Klein, Cropp, Esprit, ECCO, Etam, Intertop, De Facto, Koton , Intersport, Lee Cooper, Levi’s, Mango, Naf Naf, Napariji, New Yorker, New Balance, Orsay, Pandora, Puma, Pierre Cardin, Pull & Bear, Stem, Sinsay, Sketchers, Stradivarius, Superdry, Tally Weijl, Walker, Crocs і ще 300 брендів.

Важливе про Lavina Mall

  • Суперрегіональний торгово-розважальний центр (популярний об’єкт шопінг-туристів із Білорусі, Молдови та інших країн), наймасштабніший український мегамолл, перший ТРЦ з “Мережі мега-молів” у Києві.
  • Найбільша і найдовша fashion-галерея в Україні 2,4 кілометра.
  • Найбільший в Європі критий сімейний парк розваг GALAXY 23 000 кв.м.
  • Найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX 13 залів.
  • Найбільший фонтан в приміщенні.
  • Lavina Mall найвідвідуваніший ТРЦ в Києві. За даними NAI Ukraine, в 2018 році Lavina Mall новий лідер відвідуваності серед торгово-розважальних центрів Києва. Потоки вихідного дня в мега-моллі у 2018 році подвоїлися і складають в середньому 150 000. Справжній прорив відбувся у серпні. 18 серпня 2018 року головною подією в Києві стало відкриття в Lavina Mall першого в Україні магазину шведського бренду H&M загальною площею 3000 кв.м. У цей день ТРЦ відвідало близько 100 000 гостей. Це абсолютний рекорд і H&M, і для українського ринку.
  • Головний event-mall столиці в торгово-розважальному центрі проводиться 3-4 великих заходи щотижня концерти, фестивалі, вечірки, спортивні змагання, автограф-сесії та багато іншого. Маркетингові активності притягують відвідувачів і збільшують товарообіг в мега-моллі. У 2018 році ТРЦ отримав премію Best Retail Project у категорії Event Mall.
  • Шаттл-баси ТРЦ перевозять 80 тисяч чоловік кожні вихідні.
  • Планується розширення торгово-розважального центру. Район активно розвивається, і в найближчому майбутньому поряд Lavina Mall з’являться нові житлові комплекси. Наступні черги ТРЦ забезпечать потреби майбутніх мешканців цих ЖК і населення постійно зростаючих передмість.
  • Lavina Mall володар премії European Property Awards 2017 номінації Best Retail Project of Ukraine.

Lavina Mall architecture night Kyiv

Lavina Mall architecture night Kyiv

Lavina Mall brands night Kyiv

Lavina Mall Kyiv parking

Lavina Mall fontain Galaxy

Lavina Mall fontain shopping

Lavina Mall food court

Lavina Mall food&beverage

Lavina Mall Galaxy concert

Lavina Mall Inditex Stradivarius Oysho Pull Bear

Lavina Mall Inditex Zara Pull Bear

Lavina Mall park Galaktika

Lavina Mall parking car

Lavina Mall parking

Lavina Mall shop