ТРЦ Lavina Mall

ТРЦ Lavina Mall
Залишити заявку

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамолл площею 170 280 м. кв. Lavina Mall – це найбільша і найдовша fashion-галерея в Україні. У ТРЦ знаходиться найбільший в Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (23 тис. м. кв.), найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів і найбільший фонтан в приміщенні.

Кількість укладених договорів оренди на відкриття магазинів в Lavina Mall наблизилася до 97%. У Lavina Mall такі магазини ZARA, Oysho, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Benetton, Brocard, Lacoste, LC Waikiki, Calvin Klein jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl , Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, Orsay, Pimkie, Lerros, Intertop, Saucony, Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point, Timberland, Skechers та інші. Зараз йдуть активні ремонтні роботи в магазинах LPP Group (Reserved, Cropp, House, MOHITO і SiNSAY).

Наші переваги

Сімейний розважальний парк “Галактика” – 20 000 м² (найбільший критий у Європі)

Один з найбільших магазинів ZARA у Східній Європі

Відвідуваність 60 000 – 80 000 чоловік / день

Найбільший в Україні кінотеатр – 13 кінозалів

Якірні орендарі – 7500 м² Inditex бренди, Terranova, New Yorker, Mango, Reserved, Lacoste, Benetton, Tommy Hilfiger, Calliope, LC Waikiki і 300 інших марок

З питань аренди у ТРЦ “Лавіна” звертайтесь за телефоном 38 044 3377 677

Lavina Mall – найбільш відвідуваний ТРЦ

За даними NAI Ukraine, ТРЦ Lavina Mall – новий лідер відвідуваності серед торгово-розважальних центрів Києва. Потоки вихідного дня у мега-моллі у 2018 році практично подвоїлися і складають у середньому 150 000.

Справжній прорив відбувся у серпні поточного року. 18 серпня головною подією в Києві стало відкриття у Lavina Mall першого в Україні магазину шведського бренду H&M, який відкрився на площі 3000 кв.м. У цей день, за даними NAI Ukraine, ТРЦ відвідало близько 100 000 гостей. Це абсолютний рекорд і H&M, і для українського ринку.

Інші проекти БЦ IQ Ocean Mall