APRIL MALL

APRIL MALL
Місцезнаходження: Проспект Леся Курбаса, 20 Відповідальність NAI Україна: Оренда торгової нерухомості

 «Київпроект Девелопмент» розробило унікальну концепцію мультифункціонального комплексу, який не має аналогів в Україні та Східній Європі. Загальна площа об’єкта становить 131 111 кв.м., в нього входить «APRIL MALL» і «APRIL ТOWER».

 

Архітектурне рішення проекту розробляли Leslie Jones аrchitecture спільно Urban Experts, брокеридж здійснює NAI Ukraine.

«APRIL MALL» знаходиться в активній стадії будівельно-монтажних робіт, введення в експлуатацію комплексу заплановано на 2-ий квартал 2020 року. Концепція і локація центру має відразу кілька суттєвих переваг, що явно виділяє його з усіх торгово-розважальних центрів столиці:

1. «APRIL MALL» – це транспортний вузол «Кільцева дорога», який об’єднує в собі кінцеву станцію швидкісного трамвая, восьми зупинок громадського транспорту, які обслуговують 30+ маршрутів, і перехоплює паркінг на 1300 автомобілів.

«APRIL MALL» примикає до головних транспортних артерій Святошинського району – Кільцевої дороги (пасажиропотік більше 129 000 чоловік на день) і проспекту Леся Курбаса (пасажиропотік понад 50 000 чоловік на день), а кінцева станція швидкісного трамвая, як аналог наземного метро, ​​забезпечує постійний пасажиропотік понад 28 000 чоловік в день.

Для зручності пасажирів усі зупинки громадського транспорту знаходяться у загальній зоні обслуговування «APRIL MALL».

2. Комплекс «APRIL MALL» знаходиться в одному з найбільш густонаселених районів Києва. Святошинський район займає 4 місце за густотою населення Києва, а це близько 465 000 постійно проживаючих жителів. У пішій доступності від комплексу проживає понад 42 000 чоловік, а в зоні переважного охоплення близько 160 000 чоловік.

3. У 10-ти хвилинній зоні від об’єкта «APRIL MALL» активно забудовується Києво-Святошинський район, на 4 квартал 2018 року він налічує більше 155 нових житлових комплексів. Очікуваний приріст населення до 2023 року +250 000 чоловік. Відзначимо, що за даними аналітиків NAI Ukraine, у 2018 році серед районів Київської області за обсягами введеного в експлуатацію житла лідирує Києво-Святошинський район з показником 42% від загальної кількості.

Загальний пасажиропотік локації «APRIL MALL» налічує понад 207 000 чоловік на день.

Унікальна особливість «APRIL MALL» – розміщення кінцевої станції швидкісного трамвая «Кільцева дорога» безпосередньо всередині самого комплексу, а це значить, що «APRIL MALL» забезпечений істотним потоком нових відвідувачів кожні 3 хвилини!

Унікальна, соціально орієнтована концепція «APRIL MALL» дозволяє своїм відвідувачам знайти величезну кількість способів приємного та корисного проведення часу. У ньому запрацюють понад 300 магазинів і 20 якірних орендарів. Великі торгові площі, невеликі бутики, привабливі зони відпочинку, супермаркети, затишні бари і цілодобові ресторани, а також єдиний у цьому районі сучасний кінотеатр, дитячий розважальний центр, коворкінг-простір і єдиний сервісний центр адміністративних послуг Святошинського району – все це вміщує у собі «APRIL MALL».

У 2022 році планується відкриття «APRIL ТOWER», який включатиме у себе: бізнес-центр, фітнес-центр і апартаменти.

 

NAI Ukraine виступає брокером «APRIL MALL». З питань оренди торгових площ телефонуйте: +380443377677