Прес-конференція з онлайн-трансляцією “Огляд ринків нерухомості Києва від NAI Ukraine – I півріччя 2017 року»

Прес-конференція з онлайн-трансляцією “Огляд ринків нерухомості Києва від NAI Ukraine – I півріччя 2017 року»

25.07.17
Розмір шрифту A- A+

27 липня, о 11.00 у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) відбудеться прес-конференція “Аналітичний звіт консалтингової компанії NAI Ukraine (входить у NAI Global ТОП 4 світових лідерів з консалтингу на ринку нерухомості) за всіма видами нерухомості Києва за підсумками першого півріччя 2017 року».

Учасники:
1. Віталій Бойко, Засновник та CEO NAI Ukraine;
2. Марина Гуревич, аналітик NAI Ukraine.

Реєстрація ЗМІ: на місці, за редакційними посвідченнями.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.