Представники провідної консалтингової компанії NAI Ukraine розповіли про стан ринку торговельної нерухомості країни на  форумі “Shopping Centers Forum&Awards 2018”

Представники провідної консалтингової компанії NAI Ukraine розповіли про стан ринку торговельної нерухомості країни на форумі “Shopping Centers Forum&Awards 2018”

01.06.18
Розмір шрифту A- A+

31 травня 2018 року голова відділу консалтингу Марина Гуревич та директор з розвитку NAI Ukraine Федір Білоцький виступили на  щорічному форумі “Shopping Centers Forum&Awards 2018”, організованому Українським Клубом Нерухомості, у Fairmont Grand Hotel у Києві. Представники NAI Ukraine розповіли про основні показники, що впливають на ринок ритейлу, поточний стан ринку торгової нерухомості в Україні та споживацькі вподобання жителів столиці.

Щорічний форум, присвячений торговельній нерухомості України, проводиться URE Club вже увосьме. Участь компаній-девелоперів у “Shopping Centers Forum&Awards 2018” – це унікальна можливість  продемонструвати ключові переваги українських ТРЦ, а також обговорити актуальні тенденції у питаннях планування об’єктів торгової нерухомості,  зважаючи на міжнародний досвід та особливості локальних ринків.

Читайте також: