Представники NAI Ukraine зустрілися з Головою Верховного Суду та Головою Офісу Інвестицій при Президентові

Представники NAI Ukraine зустрілися з Головою Верховного Суду та Головою Офісу Інвестицій при Президентові

11.05.18
Розмір шрифту A- A+

11 травня 2018 року голова напрямку корпоративної нерухомості NAI Ukraine Дмитро Корнієнко відвідав зустріч з Головою Верховного Суду Валентиною Данишевською та Головою Офісу Національної Інвестиційної Ради  при Президентові Юлією Ковалів. Зустріч, організована Спілкою Підприємців України (СУП), відбулася у Кловському Палаці.

Нагадаємо, що Спілка українських підприємців – це перша найбільша об’єднана сила незалежних українських підприємців, яка створена за межами політичних інтересів з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні.

СУП веде активний діалог з владою щодо покращення умов роботи підприємців та внесення відповідних змін у законодавство.

Цілі СУП:

  • Консолідувати, представляти та захищати інтереси українського бізнесу.
  • Створити цивілізований і комфортний бізнес-клімат.
  • Стимулювати і підтримувати експорт українських товарів.
  • Забезпечити формування позитивного іміджу «підприємця» і «підприємництва» в суспільстві.
  • Популяризувати та заохочувати українців до підприємницької діяльності.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine є частиною NAI Global (входить до ТОП 4 консультантів з нерухомості у світі). За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. асновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко став «Персоною року на ринку нерухомості» за версією міжнародної премії EEA Real Estate Project Awards 2017Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Читайте також: