Представник NAI Ukraine взяв участь у Future Business Forum

Представник NAI Ukraine взяв участь у Future Business Forum

01.12.17
Розмір шрифту A- A+

Захід Future Business Forum проходить за сприянням Глобального договору ООН. Міжнародна Мережа Глобального Договору ООН налічує понад 13000 підписантів з понад 160 країн світу.

Як повідомив business development manager NAI Ukraine Федір Білоцький, на форумі були присутні представники середнього і великого бізнесу. «Піднімалися актуальні питання з інновацій та управління змінами для бізнесу, організації культури менеджменту, управління закупівлями, класичні та альтернативні інвестиційні інструменти, інші актуальні питання», – зазначив він.

На панелі «Інвестиції для стійкого бізнесу» виступили: Сергій Позняк (засновник FGK Financial Group), Дмитро Бородай (інвестиційний директор Horizon Capital), Олександр Дойников, (CEO UBTower). «Панель була дуже цікавою, чим викликала чималий інтерес з боку залу, перейшовши в активну дискусійну панель. Дмитро Бородай зазначив, що фонд управляє більше 700 мільйонів доларів, активно проводить роботу в Україні з пошуку нових цікавих проектів. Сергій Позняк розповів про особливості залучення фінансування в Україні, його компанією проведено понад 3000 операцій, а на сьогодні оборот компанії становить  5 мільйонів доларів», – розповів Федір Білоцький.

Читайте також: