Першим якірним орендарем другої черги ТРЦ Appolo стане кінотеатр «Планета Кіно»

Першим якірним орендарем другої черги ТРЦ Appolo стане кінотеатр «Планета Кіно»

23.02.18
Пов'язаний проект Приватно: ТРЦ Appolo (Дніпро, 2 черга) Розмір шрифту A- A+

Провідна брокерська компанія України NAI Ukraine підписала договір про відкриття кінотеатру  «Планета Кіно» у другій черзі торгово-розважального центру Appolo у Дніпрі.

«Саме «Планета Кіно» першими завезли в Україну канадську кінотехнологію IMAX і до сьогодні імплементують усі останні технології у своїх кінотеатрах. Ми впевнені, що «Планета Кіно» у ТРЦ Appolo стане головним кінотеатром Дніпра», – зазначив засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Нагадаємо, що компанію NAI Ukraine було обрано ексклюзивним брокером з набору орендарів для другої черги торгово-розважального центру Appolo у Дніпрі.

За результатами опитування NAI Ukraine, 75% ритейлерів підтвердили зацікавленість у відкритті магазинів у нових чергах ТРЦ. Серед потенційних орендарів – відомі міжнародні та українські бренди.

Як повідомлялося раніше, концепція другої та третьої черг ТРЦ Appolo розроблена компанією NAI Ukraine, а архітектурна компанія Urban Experts здійснює повностадійне проектування ТРЦ.

Appolo

Appolo – торгово-розважальний центр у Чечеловському районі міста Дніпро, який сьогодні є одним з найпопулярніших місць для шопінгу та відпочинку містян. Наразі успішно функціонує перша черга об’єкта.

NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні з липня 2016 року. Компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, Rive Gauche та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко став «Персоною року на ринку нерухомості» за версією міжнародної премії EEA Real Estate Project Awards 2017. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Читайте також: