NAI Ukraine: Паб “Shatun” відкрився у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall

NAI Ukraine: Паб “Shatun” відкрився у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall

28.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Гучно та весело відкрився новий паб “Shatun” у торгово-розважальному центрі Lavina Mall. “Shatun”— заклад нового для ТРЦ формату. Тут  є професійна сцена, світлове та звукове обладнання і, звичайно, жива музика. Крім того, заклад розташований біля кінотеатру Multiplex. Після перегляду фільмів гості ТРЦ зможуть відпочити у комфортній атмосфері пабу “Shatun” із професійним обслуговуванням та різноманітним меню.

“У закладі є великі екрани, на яких демонструватимуться футбольні матчі, бокс та інші спортивні змагання”, — зазначив директор мережі ТРК “Restaurants” Родіон Титов.

У пабі відвідувачі можуть скуштувати страви паназійської кухні (рис та локшину WOK або, наприклад, китайський салат із копченими вушками), а також різноманітні холодні закуски, ковбаски власного виробництва, сендвічі, страви на пательні та великі страви “для дружньої компанії”.

“Також ми ведемо перемовини з хлопцями зі Stand Up Show — разом ми організовуватимемо цікаві та захопливі вечірки. Ми плануємо залучати креативних ведучих, які проводитимуть різноманітні свята та тематичні вечірки”, — додав Родіон Титов.

Нагадаємо, що на другому поверсі Lavina Mal відкрито ще один ресторан мережі — “ЧАЧАСАЛА”, заклад для усієї сім’і з грузинсько-українською кухнею.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com