Новітні технології та ритейл: як магазини утримують покупців офлайн

Новітні технології та ритейл: як магазини утримують покупців офлайн

05.09.17
Розмір шрифту A- A+

Найсучасніші технології є невіддільною частиною стратегії великих брендів, які хочуть, щоб їхні ритейл-імперії залишалися успішними та випереджали конкурентів. Електронна комерція змінила вподобання та поведінку споживачів, однак, правильне використання новітніх технологій у офлайн-ритейлі може задовольнити нові потреби покупців.

Ось три важливі способи, у які технології готують офлайн-ритейл до майбутнього.

Tech experiences надають офлайн-ритейлу можливості, які онлайн-магазини не можуть запропонувати.

Experiences – це те, а рахунок чого офлайн-ритейл виграє в онлайну. Технології, яка допомагають вам вибрати правильний колірний мейкапу, як, наприклад, у Sephora, та “розумні” дзеркала, які допомагають вам порівняти те, як ви виглядаєте у різних моделях одягу, — це лише перші технологічні ініціативи, що починають революцію у роздрібній торгівлі. Marketing Land  також повідомляє, що створення особливих дизайнів інтр’єру за допомогою новітніх технологій — це один зі способів “втримати” покупців у офлайн-ритейлі.

“Ми, ймовірно, побачимо, що естетика роздрібної торгівлі щораз більше оптимізується для зміцнення брендів. Магазини та вітрини віддзеркалюють сутність брендів, аби відповідність стандартам ритейлера у всіх каналах — від соціальних мереж, мобільних додатків до самого магазину”.

Технологія вирішує проблеми у магазинах.

Час покінчити з проблемами “браку правильних розмірів, поганого освітлення, гардеробів з купами відкинутого одягу” та ін. “У 2014 році дизайнер Ребекка Мінков співпрацювала з eBay, щоб створити новий “connected магазин” у Сан-Франциско. Інтерактивна стіна у 122-дюймів дозволяє клієнтам переглядати та замовляти одяг та аксесуари, які одразу надсилаються у примірочну. Текстове повідомлення на екрані сповіщає про готовність примірочної”, — повідомляє San Francisco Chronicle. І це лише один з багатьох прикладів, адже щораз більше роздрібних торговців шукають технології для швидшої оплати та вирішення інших питань, з якими стикаються споживачі під час шопінгу.

Технологія намагається “зрозуміти” емоції споживачів.

Ритейлери поки не знайшли шляхи відстеження клієнтських емоцій. Walmart – одна з передових компанії, що намагається вирішити це питання. Ритейлер використовує відео технологію, яка знімає та аналізує вирази обличчя клієнтів під час оплати товарів, аби зрозуміти їхній рівень задоволеності, коли вони виходять з магазину. Існує також технологія, що інтегрується у дисплеї для моніторингу реакції клієнтів на продукти.

Читати англійскою тут http://www.naiglobalnewslink.com/cre-outlook/technology-is-keeping-bodies-in-brick-and-mortar-heres-how