Нові тренди ритейлу від NAI Global: від безкоштовних коктейлів на Манхеттені до Beacon-помічників у кишені

Нові тренди ритейлу від NAI Global: від безкоштовних коктейлів на Манхеттені до Beacon-помічників у кишені

12.07.17
Розмір шрифту A- A+

Ритейлери докладають максимум зусиль у 2017 році, аби залучити нових покупців та зберегти лояльних клієнтів, які обирають офлайн-ритейл. Інноваційні маркетингові прийоми переповнятимуть поштові скриньки покупців у 2017 році, оскільки роздрібні торговці намагаються наздогнати інтернет-компанії, такі як amazon.com, які вже давно освоїли онлайн-маркетинг. Традиційні ритейлери ще мають наздогнати онлайн-ритейлерів у навичках маркетингу та реклами в інтернеті, але і безпосередньо торгові локації теж мають залучати сучасного споживача завдяки широкому вибору та оптимальним цінам.

Ось декілька тенденцій у сфері ритейлу, які ми спостерігаємо сьогодні.

Ритейлери пропонують їжу та алкоголь у магазинах

Багато магазинів почали пропонувати споживачам, що заходять до магазину, такі заохочення, як безкоштовна їжа та алкоголь. Ця тенденція спостерігається у містах як Лос-Анджелес та Нью-Йорк. У деяких флагманських магазинах Манхеттена пропонують повноцінні страви  італійської кухні та ексклюзивні напої для своїх постійних відвідувачів.

Технології Beacon* допоможуть покупцям знайти те, що їм потрібно

Технологія Beacon є досить новою, і ще не багато роздрібних торговців використовують її. Ця технологія ідеально підходить для людей, які здійснюють покупки в магазині та використовують мобільний телефон, аби знайти найкращі акції та знижки. Технології Beacon застосовують сигнал Bluetooth з низьким використанням енергії, щоб відправляти купони та іншу інформацію покупцям, просто коли вони проходять повз товар у магазині. Це сприяє більш особистому підходу до покупок і дозволяє покупцеві знайти знижки та пропозиції стосовно товару, що вони обирають у конкретний момент.

Ритейлери використовують мобільні телефони більше, ніж будь-коли

Ритейлери вигадують креативні способи підтримання зв’язку зі своїми клієнтами — вони використовують мобільні додатки, веб-сайти та текстові повідомлення, щоб споживачі могли дізнатись про спеціальні пропозиції та акції. Споживачі завжди надають перевагу більш зручному шопінгу. Ритейлери, що пристосувалися до цих зміни, зберегли стабільне і сильне зростання своїх брендів в останні роки. Найближчим часом ритейлери пропонуватимуть спеціальні мобільні додатки та технології для залучення нових споживачів та збереження лояльності до бренду.

Магазини усе частіше звертаються до онлайн-медіа та соціальних мереж

Ритейлери використовують онлайн-медіа, щоб підтримувати зв’язок зі споживачами, та соціальні мережі, онлайн-маркетинг і мобільні повідомлення, щоб  зробити процес вибору продукту легким і максимально швидким для клієнтів. Споживачі шукають бренд, пов’язаний з їхнім стилем життя, тому ритейлери усе, аби залучити споживачів, що шукають швидший та більш зручний спосіб робити покупки.

Ритейлери переглядають свої стратегії у 2017 році, аби залучити якнайбільше покупців до своїх магазинів та на свої веб-сайти. Нові тенденції орієнтовані на персоналізацію, зручність та технологічність. Нові технології дозволяють ритейлерам продавати споживачам саме те, що вони шукають, і доставляти товар у найкоротші строки.

*Beacon — новий клас малопотужних, недорогих передавачів, які здатні повідомити навколишніпристрої про свою присутність. Технологія дозволяє смартфонам та іншим пристроям виконувати певні дії, у випадку коли останні знаходяться в безпосередній близькості до датчика Beacon.

Читати в оригіналі: http://www.naiglobalnewslink.com/cre-outlook/4-big-retail-trends-and-the-markets-where-they-work

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.