Нова нагорода Lavina Mall: кращий Event Mall України за версією Best Retail Project

Нова нагорода Lavina Mall: кращий Event Mall України за версією Best Retail Project

09.11.18
Розмір шрифту A- A+

7 листопада 2018 року в Києві відбулося нагородження переможців премії Best Retail Project, яка відзначає кращі українські компанії роздрібної торгівлі. У номінації Event Mall переміг ТРЦ Lavina Mall.

Lavina Mall – торгово-розважальний центр у форматі retail resort. Цей формат передбачає, що відвідувачі в ТРЦ можуть отримати абсолютно все: насичений шопінг та яскраві розваги. За два роки мега-молл став майданчиком для унікальних великих заходів, абсолютно безкоштовних для гостей – концертів, фестивалів, спортивних змагань, розіграшів і вечірок. Кожен з них проходив за участю зірок і відомих ведучих.

За словами автора концепції Lavina Mall CEO NAI Ukraine Віталія Бойка, жоден ТРЦ України не наблизився до Lavina Mall за кількістю і якістю івентів. Регулярні великі заходи приваблюють відвідувачів, які розглядають мега-молл не тільки як місце для покупок, але і для розваг. У сукупності з унікальним tenant mix, event-активності роблять ТРЦ Lavina Mall привабливим для орендарів торговим об’єктом із величезним потоком відвідувачів.

Для Lavina Mall компанія NAI Ukraine надавала послуги консалтингу та управління нерухомістю. Також NAI Ukraine – брокер торгово-розважального центру Lavina Mall.

З питань оренди торгових площ в мега-моллі звертайтеся за телефоном +38 044 33 77 6 77.