Японський дизайнерський бренд MINISO виходить на ринок України

Японський дизайнерський бренд MINISO виходить на ринок України

23.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

У жовтні перший в Україні магазин японського бренду MINISO відкриється у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall.  В асортименті бренду — товари для дому, здоров’я та краси, ювелірні вироби, канцелярське приладдя, ексклюзивні подарунки, текстиль, прикраси, товари для малечі, сезонні продукти тощо. У магазинах представлені понад 10 000 видів продукції, а колекції оновлюються кожні 7 днів.  MINISO — новатор на ринку товарів повсякденного попиту. Головні переваги бренду — зручний формат магазинів, широкий асортимент та адекватна цінова політика.

У 2013 році відомий японський дизайнер одягу Джунія Міяке (Junya Miyake) та китайський бізнесмен І Гоуфу (Ye Guofu) заснували компанію, яка сьогодні є одним з найбільших азіатських виробників продуктів щоденного користування. Завдяки чіткій концепції, відлагодженій системі управління та ціновій політиці, кількість магазинів компанії досягла 1 600 і продовжує збільшуватися. Кожний місяць MINISO відкриває 30 нових магазинів у світі.

У MINISO створюють продукцію високої якості з турботою про навколишнє середовище. Саме тому бренд гарантує безпеку продуктів та матеріалів. У MINISO стверджують, що якісні речі не обов’язково повинні бути дорогими. Завдяки такому підходу денна відвідуваність магазинів вже сягнула 1 000 000 чоловік. Бренд дотримується філософії простоти, природності та високої якості. Центральна ідея MINISO — повернення до природи  — набуває щораз більшої популярності серед споживачів. MINISO пропагують філософію  інтелектуального споживання.

З  початку свого існування MINISO розвиває власне централізоване виробництво і строго контролює усі процеси — від створення концепту продукту до розміщення товарів на полицях магазинів. Вже у жовтні відвідувачі найбільшого ТРЦ країни Lavina Mall зможуть придбати стильні дизанерські вироби у новому магазині MINISO.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com