NAI Ukraine: Взаємовигідна синергія шопінгтеймент концепції у ТРЦ Lavina позитивно вплинула на товарообіг магазинів дитячої групи товарів та фуд-корту

NAI Ukraine: Взаємовигідна синергія шопінгтеймент концепції у ТРЦ Lavina позитивно вплинула на товарообіг магазинів дитячої групи товарів та фуд-корту

11.09.17
Розмір шрифту A- A+

Найбільший критий сімейний розважальний парк Galaxy у Європі, що є унікальною частиною шопінгтеймент концепції у Lavina Mall, за результатами серпня 2017 року показав істотну синергію з магазинами дитячої групи товарів, повідомив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

«Шопінгтеймент концепція і розважальний парк у серпні показали значну синергію, що виразилося у зростанні відвідуваності ТРЦ на 30%, в тому числі і Galaxy», – прокоментував Віталій Бойко.

Взаємна синергія відобразилася у конкретному зростанні товарообігу орендарів. Наприклад, українські лідери  «Антошка» і «Будинок Іграшок» збільшили товарообіг на 20%. «А деякі бренди, такі як Income, MissDM і Bartek на сотні відсотків», – зазначив Віталій Бойко.

Крім того, дуже позитивно відповідна синергія позначилася на фуд-корті, де незважаючи на релокацію і посилення конкуренції у зв’язку з відкриттям McDonalds, тим не менш теж було істотне зростання (Varenik – на 90%, Salateira – на 40% і інші).

Як повідомлялося, у 2016 та 2017 роках NAI Ukraine на міжнародних виставках MAPIC та MIPIM у Каннах презентувала унікальні проекти українського ринку комерційної нерухомості: Lavina Mall, Blockbuster Mall та Ocean Mall. Шопінгтеймент концепція, що закладена у цих об’єктах була високо оцінена міжнародними девелоперами.

Нагадаємо, що кількість підписаних договорів на відкриття магазинів в Lavina Mall наблизилася до 90%. Поки ще не всі магазини завершили ремонти, показник фактичної наповненості ТРЦ становить більше 75%. А вже наступного тижня відбудеться відкриття 5 тис. кв. м. нових магазинів, серед яких: Stradivarius, Calliope, Superdry, Timberland, Skechers та Galaxy Bar.

Так, зараз тривають активні ремонтні роботи в магазинах LPP Group (Reserved, Cropp, House, MOHITO і SiNSAY). У Lavina Mall вже відкрито близько 300 магазинів, серед яких ZARA, Oysho, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Benetton, Brocard, Lacoste, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, V.I.P.A., Orsay, Pimkie , Lerros, Intertop, Saucony, Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші.

У червні 2017 товарообіг в Lavina Mall у порівнянні з травнем виріс на 22%, а в липні на 14% в порівнянні з червнем, у серпні товарообіг зріс на 30% у порівнянні з липнем. А з квітня цього року у порівнянні з серпнем цей показник виріс на 90%.

Читайте також: NAI Ukraine: Відкриття магазинів групи Inditex суттєво збільшило товарообіг орендарів товарної групи fashion у Lavina Mall

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамолл площею 170 280 м. Кв. Lavina Mall – це сама найбільша та найдовша fashion-галерея в Україні, найбільший в Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.). І найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів. Lavina Mall – перший з 7 мегамоллів споруджуваних в кращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв. Автором вихідних концепцій таких знакових об’єктів ринку комерційної нерухомості України та Європи, як Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall, Ocean Plaza та Respublika Mall є Віталій Бойко.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine є частиною NAI Global (входить до ТОП 4 консультантів з нерухомості у світі). За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com