NAI Ukraine виходить на вітчизняний ринок офісного брокериджу

NAI Ukraine виходить на вітчизняний ринок офісного брокериджу

29.08.17
Розмір шрифту A- A+

Компанія NAI Ukraine, що є представництвом світового лідера з консалтингу у нерухомості NAI Global, запускає послугу з офісного брокериджу для українських клієнтів. Зокрема, в нову послугу напрямку корпоративної нерухомості NAI Ukraine входить пошук для орендарів офісних приміщень, складських та промислових площ, консультування власників з питань оптимізації використання нерухомості, складання орендного плану на основі розробленої концепції та підбір пулу орендарів, забезпечення укладання договорів з орендарями, управління активами, оцінка та інше. Про це повідомив СEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

«Зайнявши перші позиції у брокериджі та консалтингу торговельної нерухомості в Україні, компанія NAI Ukraine значно розширює комплекс послуг, завдяки новому напрямку корпоративної нерухомості. Тим більше, офісний брокеридж, консалтинг, управління активами та оцінка у корпоративному сегменті є основою комплексних рішень компанії NAI Global, що входить у ТОР-4 світових брокерів на ринку нерухомості», — зазначив Віталій Бойко.

Напрямок корпоративної нерухомості NAI Ukraine очолив Дмитро Корнієнко, який має 15-річний досвід керівництва девелоперськими та інвестиційними проектами, а також управління активами та комерційною нерухомістю в Україні та в країнах ЄС. Дмитро Корнієнко є членом RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors) — найбільшої у світі  привілейованої організації, що об’єднує оцінювачів та експертів у сфері нерухомості у 146 країнах. Членство в організації означає високий рівень знань та професійність кандидата відповідно до жорстких стандартів Королівського товариства.

Завдяки міжнародному досвіду нового керівника напрямку корпоративної нерухомості NAI Ukraine Дмитра Корнієнка та тісній співпраці з NAI Global, компанія NAI Ukraine надаватиме послугу офісного брокериджу за найвищими світовими стандартами. Так, доступ до мережі NAI Global, що включає 7000 професіоналів у 55 країнах, окрім унікальних можливостей для використання найкращих світових практик, надає можливість налагоджувати ділові контакти та пропонувати українські активи на міжнародному рівні.

«Завдяки мережі NAI Global, ми маємо доступ не лише до міжнародних компаній, що вже працюють на території України, а й до тих, що планують вийти на вітчизняний ринок найближчим часом. Сьогодні практично усі всесвітньо відомі міжнародні бренди співпрацюють з NAI Global у сфері корпоративної нерухомості. Так, більшість компаній з Fortune 500 (списку найбільших компаній США за версією американського журналу «Fortune») є клієнтами NAI Global», — розповів керівник напрямку корпоративної нерухомості  NAI Ukraine Дмитро Корнієнко.

Багато  клієнтів NAI Global вже представлені в Україні, серед них: General Electrıc, Alphabet, Microsoft, Citigroup, IBM, Jonson&Jonson, Procter&Gamble, PepsiCo, UPS, HP, Coca-Cola, Catterpillar, Oracle, Facebook, Philip Morris, Xerox та інші.

Як зазначається в аналітичному звіті NAI Ukraine, 2016 рік ознаменувався активізацією попиту з боку орендарів: спостерігалася велика кількість переїздів компаній з метою оптимізації комерційних умов оренди, або ж у зв’язку із структурними змінами всередині компаній (збільшення / зменшення офісів).

«У 2017 році позитивні настрої бізнесу збереглися, тривають тенденції 2016 року: існуючі компанії використовують ринкові умови для поліпшення комерційних умов; крім того, зберігається вплив світової тенденції до реорганізації компаній (поглинання, злиття, поділу та ін.); в високотехнологічних галузях економіки закладаються передумови до розширення бізнесу», – зазначив Дмитро Корнієнко.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine є частиною NAI Global (входить до ТОП 4 консультантів з нерухомості у світі). За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Засновник NAI Ukraine Віталій Бойко є автором концепцій Ocean Plaza, Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall та інших. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд. доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.